Connect with us

Aktuality

Kvas hľadá dobrovoľníkov pre prácu s deťmi v Maďarsku a Taliansku

Published

on

Reklama
Reklama
Občianske združenie Kvas ponúka niekoľko voľných miest pre dobrovoľníkov (mužov) na prácu s deťmi a mládežou do Maďarska a Talianska. Nastúpiť však musia už vo februári.
th_20110402_6231
Aktivisti z OZ Kvas už viac ako 25 rokov organizujú aj prenášanie žiab na Striebornici.
Ako upresňuje Aurel Rusnák z OZ Kvas: „Ide o také last minute v projektoch, kde niekto vypadol a nástup je už vo februári. Normálne tento schvaľovací proces trvá cca pol roka až rok. Na tieto projekty sa dá odísť ihneď. Sú, ale určené len pre mužov.“
Dobrovoľníci by mali mať 18 až 30 rokov, vedieť sa dohovoriť cudzím jazykom a urobiť si voľno na najbližších desať mesiacov. V prípade účasti dostanú hradené výdavky ako cestovné, ubytovanie, stravu a rôzne kurzy, vrátane jazykových. Projekty sa konajú v Maďarsku a Taliansku. V prípade akýchkoľvek otázok môžu záujemcovia volať na 0908 809 976 alebo ozkvas.evs@gmail.com.
„Ak by niekto chcel ísť na neskorší termín a má čas na prípravu, tak vieme sprostredkovať aj ďalšie dobrovoľnícke projekty v celej Európe. Treba nám napísať alebo zavolať a pošleme ďalšie info alebo sa stretneme, “ uvádza A. Rusnák.
(red, foto: Tomáš Hudcovič)

Populárne články