Úvod Aktuality Kúpeľom vzrástol počet prenocovaní, výsledky hospodárenia taja

Kúpeľom vzrástol počet prenocovaní, výsledky hospodárenia taja

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hostia zostávajú v kúpeľných hoteloch priemerne 10,5 nocí. Najviac ich je zo Slovenska. Na otázky ohľadom výsledkov hospodárenia a vyplatenia dividend Mestu Piešťany zástupcovia kúpeľov neodpovedali 82년생 김지영 pdf.

[singlepic id=24808 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Počet návštevníkov v Slovenských liečebných kúpeľoch a.s Welcome2Life Download. (SLKP) v roku 2012 bol približne 45-tisíšc ľudí, pričom celkový počet prenocovaní nám vzrástol na 480-tisíc,“ informovala marketingová manažérka spoločnosti Tatiana Šuláková Watch Twitch Broadcast replay download.

Dodala, že 41% hostí prišlo zo Slovenska, vyše polovici z nich hradili pobyt zdravotné poisťovne. Najviac cudzincov v kúpeľoch pochádza z Nemecka one mail. Na treťom mieste sú Izraelčania, a za nimi obyvatelia arabských krajín, Česi, Rusi, Rakúšania a Poliaci.

„Priemerná dĺžka pobytu v roku 2012 bola 10,5 nocí,“ dodala Tatiana Šuláková s tým, že počet izieb lôžok (aktualizované 14.3.2013 15:00 h) je 1111 loadrunner.

Na otázky o výsledkoch hospodárenia a o tom, či radnici vyplatia kúpele dividendy, neodpovedala. Rozhodne sa o tom pravdepodobne až na valnom zhromaždení, ktoré býva začiatkom leta thumb mp3.

REKLAMA

Mesto Piešťany má v spoločnosti 10 % podiel psp 정펌 다운로드. Chýba mu však zástupca v predstavenstve alebo v dozornej rade. V januári sa na to primátora opýtal v interpelácii poslanec Michal Hynek (Smer-SD) ps3 iso 한글 다운로드.

Podľa Rema Cicutta majú akcionári právo nominovať svojich kandidátov do týchto orgánov, ale samospráva túto možnosť zatiaľ nevyužila, pretože „majetková účasť mesta v spoločnosti vo vzťahu k ostatným akcionárom by návrh na zvolenie zástupcu mesta v uvedených orgánoch nezabezpečila.“

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA