Úvod Aktuality Kúpele budú mať nový vnútorný bazén

Kúpele budú mať nový vnútorný bazén

REKLAMA

Od začiatku tohto týždňa prebieha na Kúpeľnom ostrove kompletná rekonštrukcia bazénu v hoteli Thermia Palace a čiastočná rekonštrukcia priestorov v Irma Health Spa full Pinterest image. Výsledkom  renovácie má byť aj nový vnútorný bazén a vynovený vonkajší bazén hotela.

„Po kompletnej rekonštrukcii hotela Health Spa Resort Thermia Palace 5* spolu s kúpeľným domom Irma Health Spa, ktorá prebehla v roku 2006 bude od 22.10 Obit. 2018 prebiehať kompletná rekonštrukcia bazénu v hoteli Thermia Palace a čiastočná rekonštrukcia priestorov v Irma Health Spa. Všetky služby spojené s rekonštrukciou priestorov budú poskytované slovenskými dodávateľmi Subtitles in Spanish. Dokončenie prác je naplánované na 31.3. 2019. Výsledkom tejto renovácie bude nový vnútorný bazén a vynovený vonkajší bazén hotela, ktoré poskytnú hosťom Thermia Palace nový rozmer pohodlia a zavŕšia tým niekoľkoročnú snahu Kúpeľov Piešťany o vybudovanie špičkového wellness zariadenia v spojení s 5* hotelovým komplexom Skelelton Key. Ďalším prínosom rekonštrukcie bude rozšírenie ubytovacej časti hotela Thermia Palace o 6 izieb a 1 apartmán,“ informovali  Slovenské liečebné kúpele prostredníctvom tlačovej správy Happy meed mr.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Rekonštrukcia bude spojená s odstávkou bazéna, sauny a fitness centra v kúpeľnom dome Irma. Pre hostí hotela Thermia Palace bude počas prác zabezpečený neobmedzený vstup do Vodného a Saunového sveta v hoteli Esplana a fitness centra v Balnea Health Spa 최신가요 2019 11월 다운로드.

Kúpele Irma sú prepojené s hotelom Thermia Palace. Vybudované boli v rokoch 1910 až 1912 podľa projektu architektov H. Böhma a Á. Hegedűsa 윈도우7 pro 32비트 다운로드.  Oba objekty majú bohatú secesnú výzdobu. Stavba objektu Irma bola riešená statikom A. S. Kovácsom, ktorý navrhol spôsob založenia budovy v agresívnom prostredí prírodného výveru a zrealizoval nad bahniskom impozantnú dvojvrstvovú kupolu o rozpätí 21 metrov 궁서체 다운로드.
TS/red

REKLAMA