Úvod Aktuality Kúpalisko EVA oddnes otvorené

Kúpalisko EVA oddnes otvorené

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Najznámejšie piešťanské kúpalisko od dnešného dňa otvorilo svoje brány návštevníkom. Aj keď počasie zatiaľ na kúpanie nevyzerá, piešťanskí vodnopólisti, ktorí majú Evu v prenájme od kúpeľov, dodržali plánovaný termín otvorenia 27 향수 영화 다운로드. mája.

IMG_0380_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pred sezónou ešte stihli dokončiť aj ďalšie plánované úpravy areálu 레디부스트 다운로드. „Dorobili sme, čo sme nestihli minulý rok – obidva bazény sú vylaminované, skultúrnili sme šatne, kompletne vynovili prezliekacie kabíny, doplnili fény a novinkou je aj kvalitnejšie wi-fi pripojenie,“ uviedol predseda Klubu vodného póla Kúpele Piešťany Ľudovít Kubán Tong Memories.

IMG_0446_resize

IMG_0447_resize

Prvú časť investícií do vonkajších bazénov na Eve začali už v uplynulých rokoch 스톤스프 다운로드. Pôvodne malý detský bazénik prešiel výraznou zmenou a stal sa z neho relaxačný sedací bazén s teplotou vody 34 – 38 stupňov Celzia. Pre deti do päť rokov slúži nový bazénik o rozmeroch 7 x 3 metre gta3 5 드롭박스 다운로드. Päťdesiatmetrový bazén  má od minulého roka spevnené steny, ktoré boli aj vylaminované. Dno sa vlani nepodarilo dokončiť, takže prišlo na rad v uplynulých dňoch Sharing Gothic Coding. Teplota vody v ňom sa pohybuje od 26 do 28 stupňov Celzia. V tomto roku už bol prvýkrát napustený počas prvého májového víkendu, kedy sa tu konal vodnopólový turnaj junioriek 생일축하곡 다운로드.

IMG_0397_resize IMG_0401_resize

REKLAMAbio dia web baner 300x300 maj18

Lístok na Evu bude túto sezónu stáť 4,60 € pre dospelého, deti do 6 rokov majú vstup zdarma a detské vstupné od 6 do 12 rokov bude rovnaké ako dôchodcovské a ZŤP – tri eurá 클래식 피아노 다운로드. Za rodinnú vstupenku pre dvoch dospelých a jedno dieťa zaplatíte 11 eur a dve deti 13 eur. Zľavnený je príchod po 16-tej hodine a v ponuke je aj permanentka na ranné kondičné plávanie medzi siedmou a ôsmou: 20 vstupov za 40 € Download the 2018 Excel Household.

-ad/th-, foto: L Download the dictionary. Turňa

REKLAMA