Úvod Aktuality Krása z prírody v radošinskom kostole

Krása z prírody v radošinskom kostole

REKLAMA
Skola Rakovice

Od nedele 19. septembra je radošinský farský Kostol Najsvätejšej Trojice vyzdobený “darmi zeme“ a nádhernými obrazmi vytvorenými z obilia, maku, rôznych semien, či kokosu Download 52 volumes of one piece. Veriaci z Radošiny sa takýmto spôsobom už po šiesty raz poďakovali za úrodu a oslávili hody.

[singlepic id=4208 w=320 h=240 float=left]Farníci do kostola priniesli to, čo sa im tento rok urodilo 윤리경영 다운로드. Hrozno, jablká, paprika, feferónky, obilie, kukurica, tekvice a mnoho inej zeleniny, či ovocia zdobí oltáre kostola. Aranžmány príjemne dotvárajú umeleckú výzdobu kostola a ukazujú, za čo všetko treba ďakovať Others are hell 6. Aj keď podmienky na pestovanie neboli tento rok ideálne, je čo ukázať.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kapitolou samou o sebe sú prírodné obrazy vytvorené z rôznych druhov obilia, všakovakých semien, maku, či zafarbeného kokosu Java ftp file download. Vytvárajú ich každoročne dve sestry, radošinské rodáčky, Eva Michalátová a Anna Grácová. Ich práca je priam ukážková. Obrazy znázorňujúce napríklad Ježiša, Pannu Máriu, či Ducha Svätého sú kvalitným [singlepic id=4227 w=320 h=240 float=right]lákadlom 명상 음악 mp3 다운로드. Na neskutočnú precíznosť, s akou autorky vytvárajú tieto diela, sa chodia pozrieť aj tí, ktorí by možno inak do kostola neprišli.

Ak sme vás inšpirovali a nestačí vám naša fotogaléria, všetko vyššie spomenuté by malo byť v kostole ešte minimálne do nadchádzajúcej nedele 알뷰어 다운로드. Kostol je počas doby, kedy sú plody a obrazy vystavené, otvorený od 8.00 do 17.00 h a Radošinci sa tešia na vašu návštevu.

Autor: ht   Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

[nggallery id=152]

REKLAMA