Úvod Aktuality Krása z prírody v radošinskom kostole

Krása z prírody v radošinskom kostole

Od nedele 19. septembra je radošinský farský Kostol Najsvätejšej Trojice vyzdobený “darmi zeme“ a nádhernými obrazmi vytvorenými z obilia, maku, rôznych semien, či kokosu Download 52 volumes of one piece. Veriaci z Radošiny sa takýmto spôsobom už po šiesty raz poďakovali za úrodu a oslávili hody.

Farníci do kostola priniesli to, čo sa im tento rok urodilo 윤리경영 다운로드. Hrozno, jablká, paprika, feferónky, obilie, kukurica, tekvice a mnoho inej zeleniny, či ovocia zdobí oltáre kostola. Aranžmány príjemne dotvárajú umeleckú výzdobu kostola a ukazujú, za čo všetko treba ďakovať Others are hell 6. Aj keď podmienky na pestovanie neboli tento rok ideálne, je čo ukázať.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Kapitolou samou o sebe sú prírodné obrazy vytvorené z rôznych druhov obilia, všakovakých semien, maku, či zafarbeného kokosu Java ftp file download. Vytvárajú ich každoročne dve sestry, radošinské rodáčky, Eva Michalátová a Anna Grácová. Ich práca je priam ukážková. Obrazy znázorňujúce napríklad Ježiša, Pannu Máriu, či Ducha Svätého sú kvalitným

lákadlom 명상 음악 mp3 다운로드. Na neskutočnú precíznosť, s akou autorky vytvárajú tieto diela, sa chodia pozrieť aj tí, ktorí by možno inak do kostola neprišli.

Ak sme vás inšpirovali a nestačí vám naša fotogaléria, všetko vyššie spomenuté by malo byť v kostole ešte minimálne do nadchádzajúcej nedele 알뷰어 다운로드. Kostol je počas doby, kedy sú plody a obrazy vystavené, otvorený od 8.00 do 17.00 h a Radošinci sa tešia na vašu návštevu.

Autor: ht   Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

REKLAMA