Úvod Aktuality Krajinský most uzavrú, aby ho rozšírili o 50 cm

Krajinský most uzavrú, aby ho rozšírili o 50 cm

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanci budú možno musieť po rokoch opäť využívať pontónový most. Počas plánovaných stavebných prác bude totiž jediné cestné premostenie Váhu v Piešťanoch dva mesiace uzavreté. Podľa kompetentných nejde o rekonštrukciu, ale iba o čiastkovú opravu 라이너스의 담요 다운로드.

[singlepic id=36676 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aj tá by mala Krajinský most výrazne skvalitniť. Po stretnutí všetkých zainteresovaných o tom dnes na svojej web stránke informoval mestský úrad. Projekt na opravu dala vypracovať Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja 구글 도서 다운로드. Župa je vlastníkom mosta.

„Nemôžeme hovoriť o rekonštrukcii, bude to čiastočná oprava mosta, na celkovú rekonštrukciu nie sú financie,“ povedal riaditeľ Správy a údržby ciest TTSK Miroslav Benka 장화홍련 다운로드. Plánované úpravy zahŕňajú rozšírenie cesty o 50 cm, odstránenie jednotlivých vrstiev vozovky a ich náhradu. Taktiež je naplánovaná reprofilácia hlavného piliera nosného oblúka Download the 4-ball billiards game.

Stavebné práce budú podľa predpokladov investora trvať dva mesiace. Už v decembri chcú vyhlásiť výberové konanie na dodávateľa. Do otvorenia letnej kúpeľnej sezóny 2014 však má byť most opravený 3dmark 11 다운로드.

Oprava má začať v apríli a bude realizovaná za plnej uzávierky mosta. Kompetentní preto musia vyriešiť obchádzkovej trasy. Najbližšie cestné premostenia Váhu sú v Hlohovci a v Lúke 위기의 주부들 다운로드. V hre je aj inštalácia pontónového mosta. „Vyvinieme iniciatívu, aby bola náhradná obchádzka práve cez pontónový most, všetko je však ešte vecou dohody a finančných možností,“ uviedol investor Download the curious scab.

Zdroj: Tlačová správa MsÚ

REKLAMA

rekl-komenskeho

REKLAMA