Úvod Aktuality Kradol na parkovisku priamo pred policajným oddelením. Provokácia, či absolútna drzosť?

Kradol na parkovisku priamo pred policajným oddelením. Provokácia, či absolútna drzosť?

REKLAMA
Esesko

Diaľniční policajti z Trnavy prichytili minulú stredu, priamo na parkovisku pred ich oddelením, 35 ročného muža pri pokuse ukradnúť katalyzátor z odstaveného auta ms Office 2016. Pri kontrole navyše zistili, že má pri sebe viacero vrecúšok s neznámymi látkami.

Trnavčan sa zrejme riadil pravidlom, že pod lampou je najväčšia tma One. V tomto prípade sa ale prerátal. Policajti totiž zbadali jeho trčiace nohy spod zaparkovaného auta Citroen Berlingo a spýtali sa ho, čo tam robí OneWord. Prichytený zlodej sa im ku krádeži katalyzátora priznal. Poverený príslušník začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Policajtom, ktorí ho pod autom objavili, následne vydal aj viaceré plastové vrecká 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Všetky zaistené predmety polícia zaslala na skúmanie do Bratislavy. Expertíza potvrdila, že muž mal pri sebe minimálne 40 dávok marihuany.

„Vyšetrovateľ muža, ktorý už bol za drogy právoplatne odsúdený, obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi naver streaming videos. Svoj predchádzajúci trest si odpykal, a teraz mu, za opätovnú drogovú činnosť, môže hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Trnavčan je stíhaný väzobne,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA