Úvod Aktuality Koronavírus: Prvé prípady v Novom Meste nad Váhom

Koronavírus: Prvé prípady v Novom Meste nad Váhom

REKLAMA

Primátor Nového Mesta nad Váhom v nedeľu 15. marca zverejnil na webovej stránke samosprávy vyhlásenie s informáciami o prvých prípadoch nákazy na území mesta Dungrid free download. Žiada, aby ľudia dôsledne dodržiavali prijaté opatrenia. Optimálne pre zníženie prenosu vírusu je zostať v maximálnej možnej miere doma a ak už človek musí do kontaktu s ďalšími je nutné používať ochranné prvky a dôsledne dodržiavať hygienu Park Jae-bum my last download.

„S poľutovaním Vám musím oznámiť, že v našom meste boli zistené dva pozitívne nálezy na nový koronavírus COVID 19 u matky s dcérou, ktoré sa vrátili z Rakúska kess. V súčasnom období sú hospitalizované vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne. Ďalší prípad bol zistený v obci Lubina, kde je nakazená matka, ktorá bola s dcérou a manželom vo Švajčiarsku a všetci sú hospitalizovaní tiež vo FN Trenčín 맑은고딕 regular 다운로드. Pozitívne testované osoby sú identifikované, na základe GDPR ich osobné údaje nezverejňujeme,“ informoval primátor Jozef Trstenský.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa jeho vyjadrenia dohľad nad postihnutými a ich kontakt s inými osobami prešetruje Regionálny úrad verejného zdravotníctva Trenčín eavesdropping rights dubbed. O ďalších opatreniach a zisteniach budeme samospráva priebežne informovať na webovej stránke mesta.

„Vzhľadom k tomu, že všetci koronapozitívni pacienti majú cestovateľskú anamnézu, nebol potvrdený komunitný prenos nákazy / zdroj nákazy je mimo územia SR /. Zároveň Vás žiadam o dodržiavanie všetkých opatrení prijatých orgánmi štátu a mesta v boji proti COVID 19. Epidemiologickú situáciu aktuálne monitorujeme a v prípade akýchkoľvek aktualít Vás budeme informovať,“ dodal J. Trstenský.

-red- Zdroj: nove-mesto.sk

REKLAMA