Úvod Aktuality Kolobežkári dostali zelenú, sú však veľmi zraniteľní. Polícia vyšetruje prípad, keď kolobežkár...

Kolobežkári dostali zelenú, sú však veľmi zraniteľní. Polícia vyšetruje prípad, keď kolobežkár kolíziu neprežil

REKLAMA
Esesko

Policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, pri ktorej došlo k úmrtiu kolobežkára na elektrickej kolobežke. K udalosti došlo v Trnave 모바일 댄싱오니 다운로드.

„Vodič na kolobežke išiel v stredu, 4 Wide-area download. 12. po ceste smerom od nákupného centra na Ulicu J. Bottu v Trnave. Vodič auta, ktorý išiel pred ním, dával na priechode pre chodcov prednosť 71 ročnej chodkyni 오토캐드 2019 한글 다운로드. Žena bola asi v tretine priechodu, keď do nej spoza dodávky narazila kolobežka. Staršia pani spadla a vodič kolobežky zostal ležať bez pohybu na zemi 유심칩 다운로드. Podľa predbežnej lekárskej správy mali obe osoby utrpieť zranenia s dobou liečenia do 6 týždňov,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Murhowt.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Po hospitalizácii kolobežkára, došlo na druhý deň po nehode k jeho úmrtiu a polícia prekvalifikovala dopravnú nehodu z priestupku v doprave na prečin usmrtenia 안드로이드 아이스크림 샌드위치 다운로드. Ak ste boli svedkom tejto udalosti, akékoľvek informácie k nehode môžete zavolať na číslo 158 alebo políciu kontaktovať aj cez súkromnú správu na FB Web Square Excel.

Kolobežkári dostali zelenú, pri kolíziach sú však veľmi zraniteľní

V súvislosti s novelou zákona o cestnej premávke je osoba na kolobežke nemotorovým účastníkom cestnej premávky ecological nature. Deti do 15 rokov elektrickú kolobežku na ceste používať nemôžu.

„Každý kolobežkár si musí pri jazde uvedomiť, že pre neho platia rovnaké povinnosti ako pre vodičov or go together. Rovnako ako bicykel tak aj elektrická kolobežka musí mať predpísanú povinú výbavu. Ak kolobežkár použije na prejazd chodník alebo cestičku pre cyklistov, rýchlosť jazdy na chodníku nesmie prekročiť rýchlosť chôdze a na cyklochodníku nesmie jazdou ohroziť ani obmedziť cyklistov 천하무적 영화 다운로드. Kolobežkári síce dostali zelenú na cesty, avšak treba pamätať, že aj pri menšej kolízii sú v ohrození života,“ upozorňujú predstavitelia polície.

TS KR PZ v Trnave / red

REKLAMA