Úvod Aktuality Kandidáti do NRSR budú diskutovať v Dolnom Lopašove

Kandidáti do NRSR budú diskutovať v Dolnom Lopašove

REKLAMA

Politici v malej dedinke na diskusii s obyvateľmi, to sa často nevidí. Iba ak pri odovzdávaní ihrísk, či iných darov. V nedeľu 28. februára však v Dolnom Lopašove bude platiť scenár číslo jedna Goddess of Athena War. Pozvanie OZ Lepší Dolný Lopašov prijali Martin Dubéci, Alojz Hlina a Martin Poliačik. Diskusia na tému: „Prečo by mali ísť mladí voliť?“ začína v KD Dolný Lopašov o 16:30 h. 

volitPodľa organizátora Jakuba Tomiša je veľmi dôležité, aby sa ľudia od mladého veku zaujímali o verejné veci a politiku Download android games. Preto OZ Lepší Dolný Lopašov organizuje diskusiu o tom, prečo by mali ísť mladí voliť. Pozvanie prijali – Martin Dubéci (č. 33 na kandidátke Most-Híd) – analytik a aktivista, Alojz Hlina (č Download the 2019 resume form. 70 na kandidátke KDH) – poslanec NR SR, Martin Poliačik (č. 8 na kandidátke SaS) – poslanec NR SR.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Organizátori avizujú, že hostí by mohlo byť i viac, keďže oslovili aj ďalšie politické strany Download the cover letter form.  Diskusiu bude moderovať Tomáš Zemko.

Ak sa chcete hostí niečo opýtať, použite prosím tento formulár: http://goo.gl/forms/Cga8r5gYjI 스마트폰 카트라이더 다운로드. Otázky bude možné klásť aj počas diskusie.

-inf-

 

REKLAMA