Connect with us

Aktuality

Kandidáti do NRSR budú diskutovať v Dolnom Lopašove

Published

on

Reklama

Politici v malej dedinke na diskusii s obyvateľmi, to sa často nevidí. Iba ak pri odovzdávaní ihrísk, či iných darov. V nedeľu 28. februára však v Dolnom Lopašove bude platiť scenár číslo jedna. Pozvanie OZ Lepší Dolný Lopašov prijali Martin Dubéci, Alojz Hlina a Martin Poliačik. Diskusia na tému: „Prečo by mali ísť mladí voliť?“ začína v KD Dolný Lopašov o 16:30 h. 

volitPodľa organizátora Jakuba Tomiša je veľmi dôležité, aby sa ľudia od mladého veku zaujímali o verejné veci a politiku. Preto OZ Lepší Dolný Lopašov organizuje diskusiu o tom, prečo by mali ísť mladí voliť. Pozvanie prijali – Martin Dubéci (č. 33 na kandidátke Most-Híd) – analytik a aktivista, Alojz Hlina (č. 70 na kandidátke KDH) – poslanec NR SR, Martin Poliačik (č. 8 na kandidátke SaS) – poslanec NR SR.

Reklama

Organizátori avizujú, že hostí by mohlo byť i viac, keďže oslovili aj ďalšie politické strany.  Diskusiu bude moderovať Tomáš Zemko.

Ak sa chcete hostí niečo opýtať, použite prosím tento formulár: http://goo.gl/forms/Cga8r5gYjI . Otázky bude možné klásť aj počas diskusie.

Reklama

-inf-

 

Populárne články