Úvod Aktuality Kandidát na župana Cehlárik sa vzdal v prospech Viskupiča

Kandidát na župana Cehlárik sa vzdal v prospech Viskupiča

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jaroslav Cehlárik sa dnes popoludní vzdal kandidatúry na post predsedu Trnavského samosprávneho kraja. Na tlačovom brífingu pred budovou VÚC v Trnave oficiálne podporil Jozefa Viskupiča s odôvodnením, že tak robí preto, aby sa netrieštili sily pri potrebnej zmene Speedplate offline download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa jeho slov zmenu vo vedení župy považuje za potrebnú a svojim voličom odporučil podporiť Jozefa Viskupiča 사조영웅전 2003 다운로드. Viskupič prisľúbil najdôležitejšie priority z programu J. Cehlárika zaradiť do svojho programu.

Cehlárik naďalej kandiduje na post poslanca do krajského zastupiteľstva vo voľbách, ktoré sú už v sobotu 4 Fantastic Planet download. novembra. 

Podľa zverejneného prieskumu agentúry AKO, ktorý spracúvala pre TA3,  by Cehlárika v polovici októbra volilo 6,5 percenta rozhodnutých voličov 증인 1080p 다운로드. Viskupiča niečo cez tridsať a Mikuša cez štyridsať percent. Ak by naozaj Cehlárikovi voliči podporili Viskupiča, dostáva sa do tesnej blízkosti volebných preferencií súčasného župana StarCraft Infinite Map.

-th- Foto: www.jaroslavcehlarik.sk

REKLAMA