Úvod Aktuality Kampaň „Do práce na bicykli“ sa posúva, tímy sa stále môžu registrovať

Kampaň „Do práce na bicykli“ sa posúva, tímy sa stále môžu registrovať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tradičné májové podujatie „Do práce na bicykli“ organizátori posúvajú na neskôr. Nový termín oznámia do soboty 18. apríla. Tímy a samosprávy sa ale môžu prihlasovať už teraz, registrácia je zatiaľ otvorená do druhého májového piatku oracle 10g linux.

Situácia so šírením kornonavírusu a s ním súvisiacim zákazom zhromažďovania sa postihla mnohé obľúbené podujatia Instagram profile. Jedným z nich je aj kampaň do práce na bicykle, do ktorej sa každoročne zapájalo množstvo tímov z Piešťan a okolia. Pôvodný májový termín sa organizátori rozhodli posunúť na neskôr 아발로 왕국의 엘레나 다운로드. Registrácia odštartovala ešte začiatkom marca. Zatiaľ zostáva otvorená, dokonca aj po pôvodne uvedenom termíne, ktorým je zatiaľ piatok siedmeho mája 신나는 힙합 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Do týchto chvíľ registrované samosprávy a tímy ostávajú zaevidované v systéme – po určení nového termínu konania kampane tak nebudú musieť vytvárať nové registrácie, ale budú môcť použiť svoje súčasné prihlasovacie údaje,“ uvádzajú organizátori na stránke nechajmeautodoma.eu ie atag image. Termín konania kampane zatiaľ  neoznámili, spresniť ho plánujú v najbližších týždňoch, najneskôr však v sobotu 18. apríla.

„O náhradnom termíne súťažnej časti kampane budeme súťažiacich informovať prostredníctvom e-mailu, ktorý uviedli pri registrácii a verejnosť prostredníctvom oznamu na našej hlavnej stránke www.dopracenabicykli.eu, na našej Facebookovej stránke a Instagramovom účte,“ píše sa v tlačovej správe.

Cieľom súťaže „Do práce na bicykli“ je podpora rozvoja trvalo udržateľnej mobility v mestách, motivovanie samospráv, aby na svojom území vytvárali kvalitné a bezpečné podmienky pre využívanie bicykla na prepravu po meste. Projekt chce tiež inšpirovať zamestnávateľov, aby vo firmách vytvárali priestory pre bezpečné uloženie bicykla a mali záujem bonusmi podporovať zamestnancov k využívaniu bicykla, ako ideálneho prostriedku pri cestách do práce.

-red/TS- Ilustr. foto: facebook.com/dopracenabicykli, archív Zdroj: nechajmeautodoma.sk

REKLAMA