Úvod Aktuality Jozef Metelka končí v slovenskej reprezentácii, dôvodom sú spackané preteky

Jozef Metelka končí v slovenskej reprezentácii, dôvodom sú spackané preteky

REKLAMA

Piešťanský rodák a zrejme najväčšia hviezda našej súčasnej paracyklistiky Jozef Metelka ohlásil definitívny koniec reprezentácie Slovenska query as well. Dôvodom má byť podľa jeho vyjadrení spackaná a neprofesionálna činnosť vedúceho výpravy Branislava Režňáka počas pretekov s hromadným štartom na Majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike 하프라이프 2 다운로드. Triumf v časovke jednotlivcov a obhajoba majstrovského titulu v piatok 1. septembra, tak boli s veľkou pravdepodobnosťou poslednými úspechmi v slovenských farbách 색상표 다운로드. Informácie priniesol portál cas.sk 필로미나의 기적 다운로드. Slovenský paralympijský výbor poskytol médiam stanovisko, podľa ktorého jeho predstavitelia vidia veci inak.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Jozef Metelka prekvapivo nebol v nedeľňajších pretekoch s hromadným štartom klasifikovaný 축구 게임 다운로드. Ako uviedol vo svojich vyjadreniach, mohla za to nedostatočná komunikácia zo strany výpravy o presune tabúľ informujúcich o počte zostávajúcich kôl Is old-fashioned ised.

„V domnienke, že idem posledné kolo, a tým, že som na ľavej strane nevidel žiadne číslo, ma to len utvrdilo a vyrazil som naplno. Myslel som, že som vyhral, len mi bolo čudné, že za páskou nikto nespomaľuje, až mi jeden z organizátorov povedal, že to ešte nie je cieľ… No pretekárov, ktorí ma obehli, už nešlo dobehnúť,“ uviedol k nedokončeniu závodu Free to Everytown.

Problémov však bolo podľa bývalého slovenského reprezentanta viacero, okrem neskorého pridelenia štartovných čísel sa sťažoval aj na to, že výprava prekročila rozpočet a spiatočné letenky si musel zaplatiť z vlastného vrecka 아이폰 드라스틱 다운로드.

„Pre niekoho to bol asi turistický výlet, a nie špičkové preteky. Bohužiaľ, bola to posledná kvapka a môj pohár trpezlivosti pretiekol Download the campus fairy. Boli to moje posledné preteky za Slovensko. Toto utvrdilo moje rozhodnutie odísť. Je to definitívne. Nebudem jazdiť za turistický oddiel, prijmem niektorú z ponúk zo zahraničia 기문둔갑 다운로드. Je ich viac, takže to nechávam otvorené,“ vyjadril sa o konci reprezentačnej kariéry v drese Slovenska Jozef Metelka.

V minulosti sa skloňovala ponuka reprezentovať Veľkú Britániu, kde úspešný športovec dlhodobo žije i trénuje a dostal ponuku ročného platu 30-tisíc libier a kompletného športového zabezpečenia. Či sa objaví v Anglickom drese je však zatiaľ otázne, nakoľko má aj ďalšie ponuky.

Popoludní poskytol médiam k celej situácii na šampionáte stanovisko i Slovenský paralympijský výbor, ktorého predstavitelia vidia veci inak: „Druhé preteky, na ktorých počas tohto šampionátu štartoval (cestné preteky s hromadným štartom) ukončil po 11. kole (zo 14) vlastnou chybou. Obvinenie vedúceho výpravy Branislava Režňáka z jeho strany, že mu neposkytol potrebné informácie, považujeme za nepravdivé a zavádzajúce, nakoľko na trati boli aj ďalší dvaja slovenskí reprezentanti Patrik Kuril a Ondrej Strečko a tí vedeli, koľko kôl je potrebné odjazdiť.“ SPV sa ďalej v stanovisku vyjadril, že Jozef Metelka o problémoch vedenie slovenskej výpravy neinformoval a ak chce reprezentovať inú krajinu, SPV mu v tom brániť nebude, za predpokladu vysporiadania si svojich záväzkov voči SPV.

-red/Zdroj: cas.sk, dennikn.sk/Foto: archív, Jozef Metelka-

REKLAMA