Úvod Aktuality Jedno z odberných miest na bezplatné antigénové testovanie končí

Jedno z odberných miest na bezplatné antigénové testovanie končí

REKLAMA

V piešťanskom okrese budú iba dve odberné miesta, v ktorých si môžu ľudia nechať bezplatne spraviť vyšetrenie na ochorenie covid-19 pomocou antigénového testu Mokpo Hero Download.

Na ukončenie testovania upozornil Národný ústav reumatických chorôb prostredníctvom svojej facebookovej stránky vo štvrtok 14 계춘할망 다운로드. januára: „Mobilné odberové miesto bude pre verejnosť uzatvorené od piatka 15. januára 2021. K tomuto kroku došlo po dohode s Ministerstvom zdravotníctva SR najmä kvôli kapacite personálu 에오스 다운로드. Prvých pacientov, ktorí už zajtra prídu na hospitalizáciu, zdravotníci otestujú od 7.30 do 11.00 h.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Toto testovacie miesto fungovalo už od novembra a bolo prvým v Piešťanoch 회사 소개서 다운로드. Od minulého týždňa reprofilizoval NÚRCH lôžka, aby mohol prijímať pacientov s ochorením covid-19. Tých postupne pribúda.

V okrese Piešťany teda zostávajú dve odberné miesta pre bezplatné vyšetrenie na covid-19 pomocou antigénového testu Dossana Download. Potvrdzuje to aj aktualizovaný zoznam ministerstva zdravotníctva.

V hoteli Granit aj v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany sa testuje počas pracovných dní. Záujem je v posledných dňoch menší ako pred Vianocami a Novým rokom. Preto sa skrátila aj doba čakania, aktuálne sa pohybuje v rozpätí 15 až 45 minút.


Slovenské liečebné kúpele Piešťany, Kúpeľný ostrov, Kúpeľný dom Napoleon III, pondelok až piatok od 10.00 do 18.00 h (posledný odber o 17.30 h)

Hotel Granit (Vojenský kúpeľný ústav), Teplická 81, pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 h


Text: Martin Palkovič Ilustr. foto: NÚRCH

REKLAMA