Úvod Aktuality Je tu ďalšia výstraha pred silným vetrom. Čo sa dá, treba zabezpečiť,...

Je tu ďalšia výstraha pred silným vetrom. Čo sa dá, treba zabezpečiť, aby nedošlo k ďalšiemu nešťastiu

REKLAMA
Knebl

Meteorológovia opäť vydali výstrahy pred silným vetrom. Platia pre celé územie Slovenska. V pondelok dopoludnia je avizovaný prvý stupeň, avšak popoludní a v utorok ráno sa očakáva vietor, ktorý v nárazoch môže dosiahnuť až 105 km/h hodinu a pre tento čas je vyhlásená výstraha II 한글과컴퓨터 사전 다운로드. stupňa. Obyvatelia i samosprávy by mali prijať opatrenia, aby nedošlo k podobnému nešťastiu ako pred pár dňami na Myjave Download Buzz Thorns.

Ilustr toe-ik. foto: Pred tromi rokmi silný vietor vyvrátil strom na Vážskej ulici. -pt-

V pondelok  10. februára medzi 8:00 a 12:00 h je možné v piešťanskom okrese očakávať miestami výskyt vetra, ktorý dosiahne priemernú rýchlosť 12 až 16 m/s
(45 až 60 km/h) alebo krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 18 – 23 m/s (65 – 85 km/h) good day. Podľa výstrahy táto rýchlosť predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Popoludní vietor podľa predpovede ešte zosilnie Han Kyung-ae. V okrese Piešťany sa miestami očakáva  vietor, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 23 – 29 m/s (85 – 105 km/h) a priemernú rýchlosť 16 – 20 m/s (60 – 70 km/h) 다이소 멤버십 다운로드. Táto rýchlosť predstavuje zvýšené nebezpečenstvo pre ľudské aktivity. Podľa správy meteorológov predpokladaná rýchlosť vetra je v danej ročnej dobe a oblasti nadpriemerná a pravdepodobnosť spôsobenia škôd je vysoká Download Autocad 2018.

Počas noci by mal vietor utíchnuť, ale v utorok 11. februára ráno zrejme opäť udrie rovnakou silou. Predpoveď počíta, že prestať fúkať v takejto intenzite by mohlo do štvrtej popoludní.

-red- Zdroj: SHMÚ

REKLAMA