Úvod Aktuality Je tu ďalšia výstraha pred silným vetrom. Čo sa dá, treba zabezpečiť,...

Je tu ďalšia výstraha pred silným vetrom. Čo sa dá, treba zabezpečiť, aby nedošlo k ďalšiemu nešťastiu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Meteorológovia opäť vydali výstrahy pred silným vetrom. Platia pre celé územie Slovenska. V pondelok dopoludnia je avizovaný prvý stupeň, avšak popoludní a v utorok ráno sa očakáva vietor, ktorý v nárazoch môže dosiahnuť až 105 km/h hodinu a pre tento čas je vyhlásená výstraha II 한글과컴퓨터 사전 다운로드. stupňa. Obyvatelia i samosprávy by mali prijať opatrenia, aby nedošlo k podobnému nešťastiu ako pred pár dňami na Myjave Download Buzz Thorns.

Ilustr toe-ik. foto: Pred tromi rokmi silný vietor vyvrátil strom na Vážskej ulici. -pt-

V pondelok  10. februára medzi 8:00 a 12:00 h je možné v piešťanskom okrese očakávať miestami výskyt vetra, ktorý dosiahne priemernú rýchlosť 12 až 16 m/s
(45 až 60 km/h) alebo krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 18 – 23 m/s (65 – 85 km/h) good day. Podľa výstrahy táto rýchlosť predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Popoludní vietor podľa predpovede ešte zosilnie Han Kyung-ae. V okrese Piešťany sa miestami očakáva  vietor, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 23 – 29 m/s (85 – 105 km/h) a priemernú rýchlosť 16 – 20 m/s (60 – 70 km/h) 다이소 멤버십 다운로드. Táto rýchlosť predstavuje zvýšené nebezpečenstvo pre ľudské aktivity. Podľa správy meteorológov predpokladaná rýchlosť vetra je v danej ročnej dobe a oblasti nadpriemerná a pravdepodobnosť spôsobenia škôd je vysoká Download Autocad 2018.

Počas noci by mal vietor utíchnuť, ale v utorok 11. februára ráno zrejme opäť udrie rovnakou silou. Predpoveď počíta, že prestať fúkať v takejto intenzite by mohlo do štvrtej popoludní.

-red- Zdroj: SHMÚ

REKLAMA