Úvod Aktuality Hrozivo vyzerajúca nehoda na Havrane – v aute boli tri deti

Hrozivo vyzerajúca nehoda na Havrane – v aute boli tri deti

REKLAMA

Hrozivo vyzerajúca nehoda na Havrane našťastie skončila s ľahkými zraneniami. Čelná zrážka sa odohrala včera podvečer (19.8.) v smere od obce Banka na Havran 엘리전스 다운로드. Päťdesiatštyri ročný vodič na aute Ford Escort pri prejazde pravotočivou zákrutou neprispôsobil rýchlosť na mokrej vozovke a s autom dostal šmyk 나비스웍스 다운로드.

IMGP1410

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany

„Následne prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiiúducim Peugeotom 307 Final Cut Pro for free. Vodič z Fordu bol ošetrený na mieste. V Peugeote sa ľahko zranila 32 ročná žena a dvojročné dieťa. Okrem nich sa vo vozidle nachádzali ďalšie dve deti vo veku 4 a 5 rokov, ktoré sa nezranili 갱비스트 무료 다운로드. Všetky deti aj s matkou boli prevezené do nemocnice. Polícia alkohol u vodičov nezistila. Škoda na vozidlách bola odhadnutá na viac ako 3000 eur EuroTruck Korea Map. Policajti dopravnú nehodu naďalej vyšetrujú,“ informovala  Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Polícia dôrazne upozorňuje vodičov, aby zbytočne neriskovali a rýchlosť prispôsobili mokrej vozovke a počasiu 맥os 모하비 다운로드. Prirýchla jazda spôsobila vážne dopravné nehody, pri ktorých došlo k ťažkým zraneniam a k zbytočným stratám na životoch.

IMGP1409IMGP1421

TS Foto: KR PZ Trnava

REKLAMA