Úvod Aktuality Hrad Beckov chystá novinku, na jeho nádvorí sa usídli viac ako 6...

Hrad Beckov chystá novinku, na jeho nádvorí sa usídli viac ako 6 metrový drak

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zima sa už s najväčšou pravdepodobnosťou skončila a preto sa na hrade Beckov rozhodli otvoriť pre návštevníkov už počas jarných prázdnin od 24 overseas music. 2. do 28.2. v čase od 10.00 do 15.00. Následne od 29. februára a počas marca bude hrad pre verejnosť otvorený počas víkendových dní v čase od 9.00 do 17.00 h Download Arirang News. Obrovský drak sa na hrade usídli už počas budúceho týždňa.

Na hrade chystajú udalosť, ktorá v jeho histórii nemá obdobu Python opencv. Usídli sa tu viac ako 6,5 metra dlhý drak. „Na základe legendy, ktorá sa viaže k hradnej studni sme nechali vyrobiť do exteriérovej expozície sochu draka 디아블로 2 다운로드. Meno drakovi v súčasnosti vyberajú návštevníci prostredníctvom sociálnej siete. Momentálne teda ešte nevieme ako sa bude volať, ale čo vieme, je termín, kedy sa k nám drak presťahuje gate of steiner. V stredu 26. februára sa vydá z rezbárskej dielne na cestu dlhú 400 km. Vo štvrtok 27. februára za pomoci 28 tonového žeriavu prekoná skoro 20 metrov vysoký hradný múr, aby ako hovorí legenda, sa usídlil v našej hradnej studni 구글 드라이브 스트림 다운로드. Pevne veríme, že nebude chrápať ako jeho predchodca, ktorý vďaka tomu bol v nemilosti obyvateľov obce Beckov. Tí ho preto pripravili o život 항아리 게임 무료 다운로드. Veríme, že bude tešiť nielen detských návštevníkov hradu, ktorí ho v nasledujúcich rokoch navštívia,“ priblížil Peter Pastier z hradu Beckov Download the communication program.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Novinky pre sezónu 2020

Aj tento rok pripravili pre návštevníkov na hrade viaceré novinky v programovej štruktúre, ale chystá sa aj ďalšia stavebná činnosť If only download. „Z hľadiska stavebných aktivít je zámerom definitívne uzavretie hradnej kaplnky až z južnej strany a sprístupnenie pivničných priestorov najhonosnejšieho Severného paláca,“ priblížil P Download 13 versions of Team Viewer. Pastier.

Po siedmych rokoch fungovania sa v aktuálnej sezóne nebude konať Turnaj v tradičnej lukostreľbe o pohár vojvodu Ctibora. Do programu však opäť zaradili už štvrtý ročník Dní kováčskych majstrov, po ročnej odmlke. Návštevníci sa môžu tešiť na väčší výber z večerných programov. Organizátori rozšírili ponuku večerného kina, pridali  divadelné predstavenia a nový formát obľúbených nočných prehliadok hradu. Súčasne pridali viacero večerov, počas na hrad zavítajú  rôzni hudobní umelci a skupiny.

Z tzv. „statickej ponuky“ – výstavy a expozície, sa návštevníci môžu tešiť na výstavu Šľachtické rody Beckova, ktorá bude podporená výstavou prezentujúcou erbové klenoty a to „Erbové beštie“. Draci, jednorožce, baziliškovia, morské panny či mámivé sirény. Od 12. mája poodhalíte tajomstvá, ktoré sa skrývajú v erboch šľachtických rodov.

Pripravený je tiež 3. ročník Hradného hospodárstva. Aj tento rok pre návštevníkov pripravili viac ako 15 dravcov aj s ukážkami ich letu a 8 druhov zvieratiek, jazdy na poníkovi. Tento rok bude hospodárstvo rozšírené aj o remeslá. Návštevníci si tak budú môcť pozrieť kováčsku dielňu, hrnčiarsku dielňu, sviečkára, hradnú kuchyňu s ukážkami mletia múky na žarnove, ale najmä dievčatá si budú môcť vyskúšať aj aktivitu, ktorej sa dvorné dámy venovali, keď čakali na svojich manželov a to bolo vyšívanie.

„Novinkou bude detský okruh, ktorý si budú môcť vyskúšať aj hraví dospelí. Na základe putovania po hrade s príbehom poodhalíme príbehy skutočných obyvateľov hradu zo stredoveku. Deti budú plniť rôzne úlohy, ktoré budú postupne formovať a predstavovať príbeh ich postavy. Podľa ich rozhodnutia však každá prehliadka bude trošku iná a aj postava, ktorá ich hradom prevedie. Raz to môže byť hradný kuchár, po druhýkrát hradný pisár alebo dvorná dáma. Deti, ale aj dospelí si tak hrad užijú a prezrú z viacerých uhlov pohľadu a opäť sa niečo nové dozvedia,“ dodal Peter Pastier. 

TS/red

REKLAMA