Úvod Aktuality Hrad Beckov chystá novinku, na jeho nádvorí sa usídli viac ako 6...

Hrad Beckov chystá novinku, na jeho nádvorí sa usídli viac ako 6 metrový drak

REKLAMA

Zima sa už s najväčšou pravdepodobnosťou skončila a preto sa na hrade Beckov rozhodli otvoriť pre návštevníkov už počas jarných prázdnin od 24 overseas music. 2. do 28.2. v čase od 10.00 do 15.00. Následne od 29. februára a počas marca bude hrad pre verejnosť otvorený počas víkendových dní v čase od 9.00 do 17.00 h Download Arirang News. Obrovský drak sa na hrade usídli už počas budúceho týždňa.

Na hrade chystajú udalosť, ktorá v jeho histórii nemá obdobu Python opencv. Usídli sa tu viac ako 6,5 metra dlhý drak. „Na základe legendy, ktorá sa viaže k hradnej studni sme nechali vyrobiť do exteriérovej expozície sochu draka 디아블로 2 다운로드. Meno drakovi v súčasnosti vyberajú návštevníci prostredníctvom sociálnej siete. Momentálne teda ešte nevieme ako sa bude volať, ale čo vieme, je termín, kedy sa k nám drak presťahuje gate of steiner. V stredu 26. februára sa vydá z rezbárskej dielne na cestu dlhú 400 km. Vo štvrtok 27. februára za pomoci 28 tonového žeriavu prekoná skoro 20 metrov vysoký hradný múr, aby ako hovorí legenda, sa usídlil v našej hradnej studni 구글 드라이브 스트림 다운로드. Pevne veríme, že nebude chrápať ako jeho predchodca, ktorý vďaka tomu bol v nemilosti obyvateľov obce Beckov. Tí ho preto pripravili o život 항아리 게임 무료 다운로드. Veríme, že bude tešiť nielen detských návštevníkov hradu, ktorí ho v nasledujúcich rokoch navštívia,“ priblížil Peter Pastier z hradu Beckov Download the communication program.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl

Novinky pre sezónu 2020

Aj tento rok pripravili pre návštevníkov na hrade viaceré novinky v programovej štruktúre, ale chystá sa aj ďalšia stavebná činnosť If only download. „Z hľadiska stavebných aktivít je zámerom definitívne uzavretie hradnej kaplnky až z južnej strany a sprístupnenie pivničných priestorov najhonosnejšieho Severného paláca,“ priblížil P Download 13 versions of Team Viewer. Pastier.

Po siedmych rokoch fungovania sa v aktuálnej sezóne nebude konať Turnaj v tradičnej lukostreľbe o pohár vojvodu Ctibora. Do programu však opäť zaradili už štvrtý ročník Dní kováčskych majstrov, po ročnej odmlke. Návštevníci sa môžu tešiť na väčší výber z večerných programov. Organizátori rozšírili ponuku večerného kina, pridali  divadelné predstavenia a nový formát obľúbených nočných prehliadok hradu. Súčasne pridali viacero večerov, počas na hrad zavítajú  rôzni hudobní umelci a skupiny.

Z tzv. „statickej ponuky“ – výstavy a expozície, sa návštevníci môžu tešiť na výstavu Šľachtické rody Beckova, ktorá bude podporená výstavou prezentujúcou erbové klenoty a to „Erbové beštie“. Draci, jednorožce, baziliškovia, morské panny či mámivé sirény. Od 12. mája poodhalíte tajomstvá, ktoré sa skrývajú v erboch šľachtických rodov.

Pripravený je tiež 3. ročník Hradného hospodárstva. Aj tento rok pre návštevníkov pripravili viac ako 15 dravcov aj s ukážkami ich letu a 8 druhov zvieratiek, jazdy na poníkovi. Tento rok bude hospodárstvo rozšírené aj o remeslá. Návštevníci si tak budú môcť pozrieť kováčsku dielňu, hrnčiarsku dielňu, sviečkára, hradnú kuchyňu s ukážkami mletia múky na žarnove, ale najmä dievčatá si budú môcť vyskúšať aj aktivitu, ktorej sa dvorné dámy venovali, keď čakali na svojich manželov a to bolo vyšívanie.

„Novinkou bude detský okruh, ktorý si budú môcť vyskúšať aj hraví dospelí. Na základe putovania po hrade s príbehom poodhalíme príbehy skutočných obyvateľov hradu zo stredoveku. Deti budú plniť rôzne úlohy, ktoré budú postupne formovať a predstavovať príbeh ich postavy. Podľa ich rozhodnutia však každá prehliadka bude trošku iná a aj postava, ktorá ich hradom prevedie. Raz to môže byť hradný kuchár, po druhýkrát hradný pisár alebo dvorná dáma. Deti, ale aj dospelí si tak hrad užijú a prezrú z viacerých uhlov pohľadu a opäť sa niečo nové dozvedia,“ dodal Peter Pastier. 

TS/red

REKLAMA