Úvod Aktuality Hotelierka: Chýba spolupráca a aquapark

Hotelierka: Chýba spolupráca a aquapark

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ako vnímajú trendy v návštevnosti Piešťan hotelieri? Prišlo do ich prevádzok počas uplynulej letnej sezóny viac hostí?  A čo oni sami robia preto, aby prilákali hostí? Aj tieto otázky sme e-mailom položili väčšine zástupcov piešťanských hotelov yinyuetai 다운로드. Odpovedala iba Anna Gulová z hotela Panoráma.

[singlepic id=20745 w=320 h=240 float=left]Podľa nej je obsadenosť podmienená nielen kvalitou poskytovaných služieb alebo cenou, ale hlavne možnosťami a zaujímavosťami celého regiónu 베이비드라이버 자막 다운로드. „Všetci sa snažíme o čo najkvalitnejšie služby a atraktivitu cien všetkými možnými formami zliav. Čo nám žiaľ chýba všetkým je podpora spoločných projektov mesta, či regiónu,“ uviedla v odpovedi A Download chrome photo batches. Gulová a dodala, že podujatia, ktoré sa počas leta v meste organizovali hodnotí pozitívne, aj keď ich podľa jej slov mohlo byť viac.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Najväčšia tragédia pre nás všetkých však je, že svetoznáme kúpeľné mesto nespĺňa základné požiadavky pre uspokojenie svojich návštevníkov z dôvodu minimálnych respektíve žiadnych možností vyžitia v kúpeľnom rezorte, či v obyčajných bazénoch prípadne vodných aquaparkoch 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드. Chýba nám voda, bazény a s nimi spojené atrakcie, ktoré by do mesta prilákali viac návštevníkov a tiež nesklamali tých, ktorí k nám ešte chodia,“ konštatovala manažérka hotela Panoráma 참좋은말 다운로드.

Ďalej uviedla, že počet prenocovaní jednotlivých hostí sa znižuje v podobných zariadeniach ako je práve Panoráma artyboard 다운로드. „Orientujeme sa na iný segment, pretože pobytovým hosťom je ťažké vyplniť dlhodobý pobyt. O tom môžu uvažovať len prevádzkovatelia liečebných kúpeľov, kde je vlastne kúpeľný pobyt indikovaný na dlhší čas,“ uzavrela Anna Gulová 산하련 다운로드.

(mp)

REKLAMA