Úvod Aktuality Hotel Sĺňava zatvára bazén, situáciu rieši občianske združenie s podporou mesta

Hotel Sĺňava zatvára bazén, situáciu rieši občianske združenie s podporou mesta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prišlo to, čoho sa piešťanskí plavci obávali. Hotel Sorea sa od 1. februára rozhodol uzavrieť 25 m bazén, ktorý je jediný, kde môžu trénovať počas zimy 윈도우10 iso파일 다운로드. Na rokovaní s primátorom mesta to tento týždeň potvrdil Peter Pokorný, riaditeľ Jednotného majetkového fondu, pod ktorý patrí spoločnosť Sorea prevádzkujúca hotel Sĺňava. 

IMG_6026_resize[1]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre vážnu situáciu sa zástupcovia piešťanských plavcov a vodnopólistov stretli s vedením mesta a niekoľkými poslancami už pred Vianocami 포가튼 사가 다운로드. Keďže vedenie hotela Sorea už na jeseň avizovalo, že hľadá prípadného nájomcu bazéna, plavci sami zvažovali, že by sa podujali na tento krok 코만도스 확장팩 다운로드. Tesne pred vianočnými sviatkami, ale požiadali vedenie mesta, aby sa prevádzky bazéna ujalo Mesto Piešťany. Primátor Miloš Tamajka sa mal stretnúť s majiteľmi hotela a riešiť možnosti uskutočnenia tohto kroku Download the career certificate form.

Stretnutie s riaditeľom JMF Petrom Pokorným sa uskutočnilo v utorok 12. januára. Na ňom odznela požiadavka majiteľa bazéna na nájom vo výške 50000 eur ročne a úhradu prevádzkových nákladov Spss Hangul edition. Rovnako aj informácia, že hotel by mal od 1.6.2016 prejsť do nájmu pre Adeli Medical Center. Mesto Piešťany je však v rozpočtovom provizóriu a nemôže aktuálne uzavrieť zmluvný nájomný vzťah ts conversation translator download. Rovnako sú na tom Služby mesta Piešťany, ktoré by ako prevádzkovateľ prichádzali do úvahy.

Jediným riešením tak je, aby sa prevádzky ujal iný subjekt 프레지 넥스트 다운로드. Po dohode zainteresovaných strán by ním malo byť občianske združenie Bazén Martina, ktoré vzniklo v roku 2002 a jeho úlohou bola výstavba a prevádzka krytého bazéna v Piešťanoch 공공기관 내pc지키미 다운로드. Jeho členmi sú aktuálne Mesto Piešťany, Športový plavecký klub Kúpele Piešťany a Klub vodného póla Piešťany. Toto občianske združenie by malo uzavrieť nájomný vzťah s vlastníkom na nadchádzajúce štyri mesiace, pričom pomôcť s prevádzkou by malo finančne aj Mesto Piešťany po schválení rozpočtu Silent Hill download.

Najneskôr od júna by bude v prevádzke aj vonkajší bazén na kúpalisku Eva, pričom sa zvažujú ďalšie možnosti riešenia otázky plávania v meste polaris office. Momentálne rovnako prebiehajú rokovania o zmluvných podmienkach s potenciálnym investorom do nového krytého bazéna vedľa futbalového štadiónu.

-th-

REKLAMA