Úvod Aktuality Horela budova bývalej školy na sídlisku Adam Trajan

Horela budova bývalej školy na sídlisku Adam Trajan

REKLAMA

Piešťanskí hasiči dnes ráno zasahovali pri požiari bývalej 8. základnej školy. Budova už roky chátra, nie je zabezpečená a môže sa do nej ktokoľvek dostať english for proficiency.

Požiar bol ohlásený krátko po 5.30 h. V čase príchodu profesionálnych hasičov bol vnútorný priestor silne zadymený a nenachádzali sa v ňom žiadne osoby,“ informovala Mária Zaťková z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnave 더보이 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Dodala, že hasiči zasahovali s použitím autonómnych dýchacích prístrojov a požiar zlikvidovali použitím C prúdu Windows 10 1909. Priestor bol prirodzene odvetraný a miesto prekontrolované pomocou termokamery.

„Pri požiari nedošlo k žiadnemu zraneniu osôb v4 apk 다운로드. Takmer po hodine a pol bol zásah ukončený a príslušníci HaZZ sa vrátili na hasičskú stanicu,“ uviedla M. Zaťková s tým, že príčina požiaru je v štádiu zisťovania MyPet's Double Life Dubbing.

Budova bývalej školy je opustená už 15 rokov. Radnica ju v predchádzajúcich volebných obdobiach plánovala zbúrať, ale skúšala ju aj predať. Záujem o ňu deklarovali napríklad zástupcovia Európskej Vysokej školy letectva, svoje zámery však nikdy nenaplnili.

-red-

REKLAMA