Connect with us

Aktuality

Hokej: Havrani si zmerali sily s Nitrou

Ďalší náročný súper, špička mládežníckeho hokeja na Slovensku, Nitra, bol protivníkom HK Havrani Piešťany v uplynulom kole žiackych súťaží.  Deviataci podali azda najlepší výkon sezóny a boli úplne vyrovnaným súperom favoritovi a siahali na víťazstvo, ale nakoniec z toho bola len remíza. Ôsmaci vysoko prehrali a doplatili na individuality v drese súpera, ktoré rozhodli zápas. Siedmaci takisto prehrali. Šiestaci držali podľa slov trénera dobrý výkon dve tretiny a záverečnú tretinu Nitra ukázala svoju silu.

Published

on

Reklama

HK Havrani Piešťany-HK Nitra 2:2 (Zatovic, Kriš)

Reklama

V najlepšom výkone sezóny máme s favoritom bod. Všetci hráči si zaslúžia obrovskú pochvalu a v bráne Papulák podržal mužstvo v dôležitých momentoch. Ďakujem chlapcom za výkon.

 

8.HT

HK Nitra – HK Havrani Piešťany 23:2

(Učen, Miko)

Súper bol v každom ohľade lepší. Držať krok sme dokázali len pár minút. Bohužiaľ ťažko sa hľadajú aj pozitívne veci. Budeme musieť lepšie zapracovať hlavne na chybách v obrannom pásme.

 

7.HT

HK Havrani-Nitra 0-6 na tretiny

Nastúpili sme proti jednému z najsilnejších súperov v lige. My sme si zápas už prebrali v kabíne pred zápasom v hlavách. Súper bol všade o krok pred nami, ale som rád aj za takéto zápasy, ktoré nás vyškolia a posunú.

 

6.HT

HK Nitra – HK Havrani Piešťany 5:1 na tretiny

( Gogola, Kubán, Rusnák, Telenický)

Odohrali sme výborne dve tretiny. Bohužiaľ v druhej tretine sa nám nepodarilo udržať si jednogólový náskok a tu sa zápas zlomil. Tretiu tretinu už súper dominoval a rozhodol zápas.

TS HK Havrani Ilustr.foto: M. Petlák

Populárne články