Úvod Aktuality Hokej: Extraliga možno bude, mesto by malo viac podporovať mládež

Hokej: Extraliga možno bude, mesto by malo viac podporovať mládež

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hokejová extraliga sa v ďalšej sezóne v Piešťanoch možno bude hrať. Vedenie klubu ŠHK37 Piešťany prerušilo rokovania so záujemcami o odkúpenie licencie z Liptovského Mikuláša po rokovaní s primátorom Milošom Tamajkom Vegas Pro 14. Taktiež sa uskutočnilo stretnutie dozornej rady ŠHK37 Piešťany za prítomnosti ďalších poslancov a vedenia mesta, kde sa hovorilo o podpore mládežníckeho hokeja v Piešťanoch Make it right. Práve o tejto téme by malo rokovať na budúci týždeň aj „mimoriadne“ mestské zastupiteľstvo.

hokej havrani„Môžem potvrdiť, že sa dali veci do pohybu, no zatiaľ nič nie je definitívne Summer Wars download. Primátor mesta Miloš Tamajka sa však zasadil za pomoc hokeju a požiadal nás, aby sme zatiaľ zastavili rokovania o predaji licencie. V priebehu uplynulého týždňa sme absolvovali niekoľko rokovaní a taktiež sme spoločne jednali s jedným investorom Download Android ndk. Ako to dopadne ukážu najbližšie dni. Môžem povedať, že máme od primátora prisľúbené, že zvolá mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva, ktorého súhlas je potrebný a bude sa na ňom riešiť téma hokej,“ vyjadril sa v tlačovej správe zverejnenej pred pár dňami na klubovej webstránke prezident ŠHK37 Piešťany Jaroslav Lušňák 피날레 2016 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Rokovanie zastupiteľstva by malo byť vo štvrtok 23. júla, pričom predchádzať by mu malo rokovanie mestskej rady. Komisie mestského zastupiteľstva by sa mali k téme podpory mládežníckeho hokeja stretnúť spoločne v utorok 21 Download dj max. júla o 15:00 h na mestskom úrade. Materiál na rokovanie zatiaľ zverejnený nebol, ale podľa dostupných informácií by sa malo hovoriť o navýšení dotácie Mesta Piešťany na platbu energií na zimnom štadióne a o finančnej podpore mládežníckych družstiev HK Havrani Piešťany arial unicode ms. Toto má zabezpečiť zníženie nákladov extraligového klubu ŠHK37 Piešťany, ktorý podľa predošlých vyjadrení prezidenta dotoval mládež. ŠHK37 Piešťany bude musieť pred štartom nového ročníka vyriešiť vysporiadanie dlhov z minulého roka Vegas 13.

Otvorená podľa zostáva aj téma dostavby tréningovej hokejovej haly. Viceprimátor Michal Hynek v utorok pri výjazde premiéra Róberta Fica za poľnohospodármi požiadal o stretnutie a zaujímal sa tiež o sľúbených 500-tisíc k miliónu, ktorý už má mesto na účte raw material. Do výstavby hokejovej tréningovej haly by mohol vstúpiť aj investor, ktorého spomínal Jaroslav Lušňák. Ako sa situácia bude ďalej vyvíjať ukážu najbližšie dni Download the deleted video from YouTube.

-th-, Ilustr. foto: L. Duračka a th

REKLAMA