Úvod Aktuality Hasiči zasahovali v obci Veselé i v Trnave

Hasiči zasahovali v obci Veselé i v Trnave

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hasiči z Piešťan zasahovali v sobotu 27. januára krátko pred 16.00 hodinou v obci Veselé. Ohlásený bol výbuch kotla na drevo v pivnici rodinného domu Mid 24 o'clock download. Po príchode na miesto udalosti príslušníci hasičského zboru zistili, že sa jedná o požiar, ktorý zachvátil materiál nachádzajúci sa v miestnosti a elektroinštaláciu Office365 Excel Download. V dôsledku požiaru boli dve osoby intoxikované splodinami horenia, hasiči im poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby 큐라 프로그램 다운로드.

Likvidácia a lokalizácia požiaru prebiehala za súčasného odvetrávania priestoru miestnosti. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania cj 서체. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 2 000 eur

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V nedeľu 28 생활코딩 동영상 다운로드. januára 2018 krátko po 08.00 hod. bol nahlásený požiar osobného motorového vozidla v Trnave na Mozartovej ulici. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bolo celé vozidlo v plameňoch 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Požiar vznikol v priestore prístrojovej dosky. Hasiči požiar zlikvidovali jedným vysokotlakovým prúdom a jedným C prúdom. Následne bolo vozidlo skontrolované termokamerou 교보문고 ebook 다운로드. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 800 eur 두사람 다운로드. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy.

-TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru-

REKLAMA