Úvod Aktuality Hasiči zasahovali počas veľkonočných sviatkov pri požiaroch i nehodách

Hasiči zasahovali počas veľkonočných sviatkov pri požiaroch i nehodách

REKLAMA

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru Trnavského kraja vykonali počas veľkonočných sviatkov dohromady až 19 výjazdov, ktoré sa týkali požiarov, dopravných nehôd, ale aj technickej pomoci 쿠티비 다운로드. Najviac prípadov riešili príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Trnave, ktorí absolvovali 5 výjazdov. Hasiči z Piešťan zasahovali pri dopravnej nehode v obci Banka, vodič v nedeľu 16 Download ChaosChild. apríla nečakane nezvládol bananskú „Curvu Grande“ a skončil na streche v poli.

Trnavskí hasiči zasahovali dvakrát pri dopravnej nehode v obci Bučany a na Rybníkovej ulici v Trnave, jedenkrát pri požiari suchej trávy a dvakrát vykonali výjazd k technickému zásahu 사커스피리츠 다운로드. Hasiči z Veľkého Medera zasahovali dvakrát pri požiari stromu a stohu a jedenkrát vykonali výjazd k technickému zásahu. Hasiči zo Senice zasahovali dvakrát pri požiari izby v rodinnom dome v obci Brodské a požiari sadzí v komíne v obci Prietrž 워너원고 제로베이스 다운로드. Hasiči z Dunajskej Stredy zasahovali jedenkrát pri požiari móla v k.ú. Čechová a jedenkrát vykonali výjazd k technickému zásahu. Hasiči z Kútov zasahovali dvakrát pri požiari odpadu 8 miles download. Hasiči z Hlohovca boli vyžiadaní k technickému zásahu. Hasiči z Holíča zasahovali pri požiari opusteného domu v Holíči. Hasiči z Galanty zasahovali pri požiaru domu v obci Jelka a hasiči zo Serede zasahovali pri dopravnej nehode v Dolnej Strede Windows 7 ServicePack 1.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

Dňa 15. apríla 2017 krátko pred 16.00 hod. bol ohlásený požiar rodinného domu v obci Rohov. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Senice a členovia DHZO Sobotište jedným C prúdom za súčasného vyhľadávania osoby v rodinnom dome Download the descent icon. Pri požiari bola jedna osoba usmrtená. Príčinou vzniku požiaru bolo fajčenie. Následkom požiaru vznikla majiteľovi rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 2 000 eur php 5.3.

Rovnako v sobotu krátko pred 21.00 hodinou bola ohlásená dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla na št. ceste č. I/61 v katastri obce Bučany poster print. V dôsledku dopravnej nehody došlo k usmrteniu jednej osoby a tri osoby boli zranené. Zasahujúci hasiči z Trnavy poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby Download code 128 fonts. Usmrtenú osobu vyslobodili z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia. Havarovaný automobil zabezpečili proti vzniku požiaru.

V nedeľu 16. apríla vo večerných hodinách bol ohlásený požiar rodinného domu v obci Jelka. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Galanty jedným vysokotlakovým prúdom. Celý priestor domu hasiči odvetrali a prekontrolovali. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Následkom požiaru vznikla majiteľom rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 15 000 eur.

-lt/TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave/Foto: Bananska „Curva Grande“ fanpage, Sos Odtahova Sluzba-

REKLAMA