Connect with us

Aktuality

Hasiči v kraji zasahovali počas víkendu 24-krát

Published

on

Reklama
Reklama

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru Trnavského kraja vykonali počas Silvestra a Nového roka spolu 24 výjazdov. Z toho bolo 15 pri požiaroch, 8 pri technických zásahoch a 1 krát zasahovali príslušníci HaZZ pri dopravnej nehode. Najviac výjazdov 9 vykonali hasiči z Trnavy, pri troch prípadoch boli hasiči z Dunajskej Stredy a Senice, 3 výjazdy vykonali hasiči z Galanty a dvakrát zasahovali hasiči zo Serede a Piešťan.

Hasiči z Trnavy zasahovali pri požiaroch 6-krát, z Dunajskej Stredy 4-krát, zo Senice a z Galanty 2-krát a z Piešťan 1-krát. Išlo o požiar stromov, lístia, kontajnerov, komína, obalov z pyrotechniky a požiar dreveného skladu.

Najviac technických zásahov vykonali hasiči z Galanty, zasahovali 3-krát, 2-krát zasahovali hasiči zo Senice a z Trnavy a raz zasahovali hasiči z Piešťan. Išlo prevažne o vytečené prevádzkové kvapaliny. Pri dopravnej nehode zasahovali hasiči z Trnavy. V dôsledku dopravnej nehody nedošlo k zraneniu vodiča. Na vozidle hasiči vykonali protipožiarne opatrenia.

-Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

Reklama

Populárne články