Úvod Aktuality Hasiči v kraji zasahovali počas víkendu 24-krát

Hasiči v kraji zasahovali počas víkendu 24-krát

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru Trnavského kraja vykonali počas Silvestra a Nového roka spolu 24 výjazdov. Z toho bolo 15 pri požiaroch, 8 pri technických zásahoch a 1 krát zasahovali príslušníci HaZZ pri dopravnej nehode 번개손 다운로드. Najviac výjazdov 9 vykonali hasiči z Trnavy, pri troch prípadoch boli hasiči z Dunajskej Stredy a Senice, 3 výjazdy vykonali hasiči z Galanty a dvakrát zasahovali hasiči zo Serede a Piešťan 심즈3 오리지널 다운로드.

Hasiči z Trnavy zasahovali pri požiaroch 6-krát, z Dunajskej Stredy 4-krát, zo Senice a z Galanty 2-krát a z Piešťan 1-krát. Išlo o požiar stromov, lístia, kontajnerov, komína, obalov z pyrotechniky a požiar dreveného skladu 킹오브 99 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Najviac technických zásahov vykonali hasiči z Galanty, zasahovali 3-krát, 2-krát zasahovali hasiči zo Senice a z Trnavy a raz zasahovali hasiči z Piešťan wind or a little wedge. Išlo prevažne o vytečené prevádzkové kvapaliny. Pri dopravnej nehode zasahovali hasiči z Trnavy. V dôsledku dopravnej nehody nedošlo k zraneniu vodiča hp laptop touchpad driver. Na vozidle hasiči vykonali protipožiarne opatrenia.

-Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

REKLAMA