Úvod Aktuality Hasiči bojujú s ohňom v bývalom Indianse

Hasiči bojujú s ohňom v bývalom Indianse

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Dnes, v piatok ráno okolo pol šiestej zachvátili areál bývalého Indiansu či diskotéky Coolturak plamene. Hasiči bojujú so živlom, ktorý zasiahol aj okolité stavby Download cryea.dll. Horí stolárska dielňa a oheň zasahuje aj objekt šatní mestskej polície, či novootvorenú reštauráciu Folklór.

IMG_2135w

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Viacerí obyvatelia lokality sa zobudili na praskanie, čo znelo akoby pršalo Fondant Fondant love download. Po daždi však ani stopy, naopak pri pohľade z okna zazreli plamene šľahajúce z areálu bývalej reštaurácie a diskotéky. Oheň sa začal šíriť buď z drevenej šopy oproti, alebo priamo z diskotéky Share the gothic ttf download. Presnejšie sa to bude dať povedať až po obhliadke miesta hasičskými expertmi.

Podľa vyjadrenia vedúceho oddelenia operačného riadenia KR HaZZ v Trnave Martina Krajčoviča s ohňom bojuje takmer 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov Trnavského kraja 구글지도 이미지 다운로드. „Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o jednopodlažnú budovu so sedlovou strechou v radovej zástavbe, ktorá je zasiahnutá požiarom 악인전 무료 다운로드. Ten sa cez strešnú konštrukciu rozšíril na ďalšie budovy. Zasahujúcim príslušníkom sa rozsiahly požiar podarilo lokalizovať po ôsmej hodine, momentálne prebieha jeho likvidácia 3gp 컨버터 다운로드. Na miesto udalosti smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z PTEÚ MV SR v Bratislave z dôvodu priamej materiálnej škody predbežne vyčíslenej na 360 tisíc eur,“ informoval M v4pc version. Krajčovič.

Pri požiari zasahujú profesionálni hasiči z hasičských staníc v Piešťanoch, Hlohovci, Trnave, Galante a dobrovoľní hasiči z DHZO Moravany nad Váhom, Vrbové a Pobedim s 20 kusmi hasičskej techniky 캐시워크 다운로드. V úvode požiaru pomáhali hasiť aj mestskí policajti a majitelia budov, ktoré požiar ohrozil.

-th- Foto: th, B Task Manager. Tomaška, R. Maráček Video: B. Tomaška, R. Maráček

REKLAMA