Úvod Aktuality Gymnazistky potešili ľudí v azylovom dome

Gymnazistky potešili ľudí v azylovom dome

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Štvorica študentiek z Gymnázia Pierra de Coubertina Lenka Kadlecová, Simona Šlosáriková, Katka Jurkasová a Beáta Pavlovičová sa rozhodli spraviť na Mikuláša dobrý skutok mac sierra. Motiváciu našli u pani učiteľky Stanislavy Šimovej, ktorá niečo podobné zorganizovala minulý rok. Dievčatá ešte pred dvoma týždňami usporiadali medzi svojimi spolužiakmi deň bez sladkostí a nezjedené maškrty vyzbierali, potriedili a zabalili 열혈강호 549화 다운로드. V nedeľu 6. decembra, prezlečené do veselých mikulášskych kostýmov spolu s ich triednou profesorkou Líviou Rajnákovou a Stanislavou Šimovou, navštívili zariadenie Domum a rodinám s deťmi, rovnako ako aj ostatným ubytovaným spravili svojou nečakanou návštevou obrovskú radosť. 

12348055_10205212956065849_3826472191972115083_n

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Minulý rok som s deckami z mojej bývalej triedy navštívila dva domovy dôchodcov a jasličky, chcela som obdarovať všetkých, od najmladších po najstarších, lebo každý jeden z nás si zaslúži pozornosť a úctu, ale najsilnejší zážitok pre mňa i moje deti bol práve azylák. Vtedy sme navštívili len nocľaháreň, tento rok sme sa cielene sústredili na rodiny, žijúce v azylovom dome 메이크업 다운로드. Mnohé ženy sú tam preto, lebo bol i týrané, navštívili sme aj útulok a nocľaháreň. Tento rok sme sa spojili s pani triednou Líviou Rajnákovou, ktorá má podobné sociálne cítenie ako samotné dievčatá. Jedna pani ma tento rok poprosila, aby som jej poslala fotku, vraj si ju dá na nočný stolík, aby si stále pripomínala tých pár šťastných chvíľ, keď jej osoba bola predmetom záujmu,“ napísala nám o zbierke a obdarovaní učiteľka z Gymnázia Pierra de Coubertina Stanislava Šimová office professional plus 2010.

P1130923_resize„Študenti gymnázia nie sú len kockáči, ktorí sa stále učia, ale ukazujú záujem o to, čo sa okolo nás deje, a tiež, že im záleží na dianí v našom meste a ľuďoch okolo nás 한게임 섯다 다운로드. Nikoho zo školy sme osobne neoslovovali, dievčatá urobili plagát, vyvesili ho po triedach a študenti nosili sladkosti absolútne spontánne. Hlavným cieľom bolo navštíviť chudobných ľudí, zaželať im sladký život, spríjemniť im chvíle, ukázať, že niekto na nich myslí a to sa nám podarilo 스타크래프트2 무료 다운로드. Ja a pani Rajnáková sme sa tiež navliekli do kostýmov a dievčatám ukázali, že sme ochotné zapojiť sa a sprostredkovať im pohľad na ľudí, ktorí žijú na hranici chudoby Gungon January. Ako sa dievčatá samé vyjadrili, teraz sú spokojné so všetkým, čo doma majú. Uvedomili si, že keď majú kde bývať, čo jesť, teplo domova, milujúcich rodičov, ich lásku a trpezlivosť, nepotrebujú k šťastiu drahé handry a nový telefón,“ dodala Stanislava Šimová Fish Dick download.

P1130917_resizeP1130928_resizeP1130889_resizeP1130905_resizeP1130911_resize

-lt/Zdroj a fotografie: Stanislava Šimová-

REKLAMA