Úvod Aktuality Futbalisti začínajú odznovu. Káder tvoria výlučne Piešťanci

Futbalisti začínajú odznovu. Káder tvoria výlučne Piešťanci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Cieľom nového vedenia PFK je pritiahnuť fanúšikov na tribúny. Lákadlom majú byť futbalisti, ktorí vyrástli v Piešťanoch 프렌즈 전시즌 다운로드. Motivovať budú aj mládež.

[singlepic id=45465 w=320 h=240 float=left]Niekoľko mesiacov po odchode Khalila Belmechriho si občianske združenie PFK zvolilo nových predstaviteľov Download avplayer. Hlavným štatutárom je Róbert Studený a manažérom Juraj Valo. Prvý z nich sa už roky stará o mládež, druhý – aktívny futbalista bude zabezpečovať fungovanie seniorského družstva 패션시티 mr 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Nové vedenie chce najmä udržať futbal v našom meste. Zameria sa aj na seniorov, ale prioritou je mládež. „Chceme si vychovávať hráčov 해피 메리 다운로드. Teraz sme posťahovali našich odchovancov, ktorí sú veľmi kvalitní a preto v tomto budeme pokračovať,“ vysvetlil novú stratégiu fungovania družstva seniorov Juraj Valo Markdown Editor. Je to podľa neho menej nákladné a pre fanúšikov oveľa zaujímavejšie: „Budú hrať Piešťanci, nie legionári.“

Do nášho družstva sa vrátil on sám a vymenoval aj ďalších členov novo postaveného tímu: Jozef Greguš, Roman Gajarský, Roman Chnapko, Peter Hornák, Adam Rusnák, Majo Vala, Tomáš Onder, Miroslav Tanáč, bratia Udržalovci hand simulator 다운로드. Trénerom bude Jozef Gloss a asistentom Jaroslav Kravárik.

Hlavným cieľom na túto sezónu je podľa manažéra naučiť ľudí opäť fandiť futbalu: „Pamätám si, že sem chodilo 500 až 600 fanúčikov pads 9.3 다운로드. To, že tu hrajú najmä Piešťanci, by ich mohlo opäť pritiahnuť.“

PFK zatiaľ nemá zmluvne zabezpečeného žiadneho sponzora. Štartovné v ligových súťažiach a ostatné súvisiace poplatky sú zatiaľ hradené zo súkromných prostriedkov 사랑의 불시착 1화 다운로드. „Cítime však podporu mesta,“ konštatoval Juraj Valo.

„Tento týždeň pošleme list Mestu Piešťany so žiadosťou o právnu dohodu,“ doplnil hlavný štatutár Róbert Studený na margo zmluvných vzťahov so samosprávou 바이오쇼크 다운로드. Dodal, že zatiaľ je všetko otvorené a o podrobnostiach rozhodnú mestskí poslanci pravdepodobne v septembri.

Prvé kolo tretej najvyššej slovenskej futbalovej ligy štartuje už túto sobotu 샵캐스트 다운로드. Naši reprezentanti budú hrať v Nových Zámkoch. Prípravky začínajú trénovať 5. augusta. A prvý domáci zápas sezóny je naplánovaný na sobotu 10. augusta. Proti Piešťanom sa postavia Vráble.

Po novom dostanú mládežníci šancu hrať predzápasy, čo bude nie len ťahákom pre fanúšikov, ale aj motiváciou pre mladých futbalistov.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA