Úvod Aktuality Festival Topfest sa sťahuje do Piešťan

Festival Topfest sa sťahuje do Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podujatie s 20-tisícovou návštevnosťou, ktoré sa doteraz konalo v areáli pri Novom Mesta nad Váhom, bude tento rok na piešťanskom letisku Premiere Pro cs6.

[singlepic id=15886 w=320 h=240 float=right]Informáciu od zdrojov blízkych agentúre Duna dnes potvrdila Silvia Žovincová 마인크래프트 pc 맵 다운로드. Na webe topfest.sk je zatiaľ ako miesto konania uvedené Nové Mesto nad Váhom s dátumom 29 Kyobo Mungo Ebook. a 30. júna. Koncert kapely Guns N´ Roses, ktorý je súčasťou festivalu pod značkou Topfest plus sa uskutoční o dva týždne neskôr. Miesto jeho konania je potvrdené už aj oficiálne a je ním piešťanské letisko html 한글 파일 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Aktualizované (29. 2. o 11.00 h) – vyjadrenie organizátora festivalu Dušana Drobného: „Z technických príčin nie je možné zrealizovať tento rok festival na mieste, na ktoré sme si už takpovediac zvykli – teda na poli pri Novom Meste nad Váhom, takže sme sa po dôkladnom zvážení všetkých súvislostí rozhodli možno trochu nečakane presunúť festival na miesto, kam už niekoľko dní pozývame aj na Topfest PLUS, teda koncert Guns N‘ Roses 아이패드 네이트온 다운로드. Na letisku v Piešťanoch sme momentálne našli viac porozumenia ako na predchádzajúcom mieste, keď k tomu pripočítame posledný daždivý ročník a početné sťažnosti na blato v areáli, parkovisku, alebo stanovom mestečku – to by nám na zatrávnenom a spevnenom priestore letiska hroziť nemalo, aspoň teda nie v takej miere.“ Organizátori ďalej potvrdili, že pôvodný dátum podujatia sa nemení Download Deville Berg.

Topfest začínal v roku 2004 pri jazere Zelená voda. O päť rokov neskôr už tento areál kapacitne nevyhovoval Download cookie run games. Preto sa podujatie presťahovalo na plochu oproti vstupu na Zelenú vodu. Vlaňajšie výdatné dažde spôsobili deň pred začiatkom organizátorom značné problémy Automatic images.

Niektorí dodávatelia a účinkujúci sa do areálu nevedeli dostať a premočená pôda bola príčinou straty miest na parkovanie a stanovanie Download Cloverfield Paradox. Bahno v priestoroch pre publikum odstraňovali pomocou slamy. Viacerí návštevníci sa na takéto podmienky sťažovali, iným to nevadilo. Väčšina si už druhý deň festivalu poriadne užila, pretože po daždi svietilo horúce slnko.

Pozrite sa ako to na Topfeste vlani vyzeralo:

[nggallery id=886]

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA