Úvod Aktuality Dražbou obrazov získali 24-tisíc na liečbu v Adeli

Dražbou obrazov získali 24-tisíc na liečbu v Adeli

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na štvrtom ročníku Charitatívneho aukčného salóna ADELI, ktorý sa konal vo štvrtok 23. októbra v piešťanskom Kursalone, vydražili skoro štyri desiatky umeleckých diel ts conversation translator download. Celkový výťažok z dražby 24 290 eur poputuje na liečbu pacientov s neurologickými poruchami. Podujatiu predchádzala predaukčná výstava v Magna Gallery, kde si záujemcovia o kúpu mohli diela vopred prezrieť 프레지 넥스트 다운로드.

Adeli15

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na aukcii sa stretla takmer stovka priaznivcov výtvarného umenia, ktorých oslovili diela, ale aj myšlienka ich kúpou pomôcť deťom aj dospelým s neurologickými poruchami pohybu 공공기관 내pc지키미 다운로드. Všetky výtvarné diela boli venované bez nároku na honorár. Ako uviedla Miriam Juhanesovičová z Asociácie pomoci postihnutým Adeli, ktorá aukciu organizovala, celkový výťažok z dražby v tomto roku dosiahol  24.290 Eur, čo bolo oproti minulému roku viac o takmer desaťtisíc eur Silent Hill download. „Celý výťažok bude venovaný vybraným slovenským a českým deťom a dospelým na zabezpečenie intenzívnej rehabilitácie v ADELI Medical Centre.“ Charitatívna aukcia je jednou z aktivít APPA, prostredníctvom ktorej sa získavajú financie pre pomoc pacientom s neurologickými poruchami pohybu polaris office. Aukčného salónu sa zúčastnili aj štyri rodiny pacientov, ktorým bol výťažok z aukcie určený.  

Adeli2

Moderátormi podujatia boli rovnako ako v minulom roku, patrónka projektu Soňa Müllerová a populárny český moderátor a diskdžokej Miloš Skalka maven library 다운로드. Hudobný hosť tohtoročnej aukcie – hviezda česko-slovenskej pop music Michal David, okrem toho, že na aukcii zaspieval, obohatil dražbu aj veľmi osobným darčekom – fotografiou, na ktorej je s Eltonom Johnom, vlastnoručne podpísanou oboma Download The Bucks Player. Aukciu viedla Nina Gažovičová z aukčného domu SOGA, ktorý je aj odborným garantom tejto charitatívnej aukcie. Prvýkrát sa na aukcii zúčastnili aj poslanci Národnej rady SR – Bibiána Riapošová a Richard Raši 크로니클 영화 다운로드. Bývalý minister zdravotníctva a súčasný primátor Košíc Raši a primátor Piešťan Remo Cicutto patrili k najaktívnejším dražiteľom. Spestrením dražby bol boj o starožitnú porcelánovú mačku, ktorú Richard Raši plánoval kúpiť svojej dcére, avšak „prebila“ ho vytrvalejšia záujemkyňa, ktorej sa sošku podarilo získať 블리자드 앱 다운로드.

Adeli4

Na 4 무인도 생존 다운로드. Ročníku Charitatívneho aukčného salóna sa dražilo 40 diel od týchto autorov: Andrej Augustín, Martin Augustín, Jitka Bezúrová, Erik Binder, Daniel Brunovský, Michal Czinege, Andrej Dúbravský, Matej Fabián, Viktor Frešo, Vladimír Gažovič, František Guldan, Bibiana Hallová, Svätozár Ilavský, David Ištok, Katarína Janečková, Jozef Jankovič, Vojtech Kolenčík, Tamara Kolenčíková, Vladimír Kompánek, Petr Nikl, Rudolf Sikora, Ľuba Suchalová-Harichová, Martin Ševčovič, Norbert Šmondrk, Laco Teren, Barbora Tobolová a Rastislav Trizma.

REKLAMA

kia akcia

Vystúpenie hosťa Michala Davida nesklamalo – zahral a zaspieval mix svojich hitov a nezaskočil ho ani chvíľkový výpadok elektriny. Sadol si za klavír a pokračoval v speve bez mikrofónu. V piešťanskom Kursalone sa mu evidentne páčilo – po skončení akcie sa zamiešal medzi hostí, debatoval s nimi, rozdával autogramy a ochotne pózoval na spoločné fotky.

Adeli3

Podujatie sa konalo v jubilejnom roku 10.výročia začiatku činnosti ADELI Medical Centra a 5.výročia Asociácie pomoci postihnutým ADELI. Výška finančnej pomoci, ktorú APPA – Asociácia pomoci postihnutým ADELI poskytla slovenským a českým pacientom počas svojej existencie, presiahla sumu 2,7 milióna Eur a len v tomto roku sa, aj vďaka výťažku z aukcie, dostala cez hranicu jedného milióna Eur.

Zdroj: Tlačová správa APPA

REKLAMA

barmanka

REKLAMA