Úvod Aktuality Drahovce majú nového starostu. Slovenským dedinám tak šéfujú dvaja bratia

Drahovce majú nového starostu. Slovenským dedinám tak šéfujú dvaja bratia

REKLAMA
Esesko

Novým starostom Drahoviec sa stal Miroslav Ledecký. Jeho brat Vladimír je dlhoročným starostom Spišského Hrhova, ktorý sa svoji aktivitami v integrácii Rómov dostal do povedomia doma i v zahraničí 인스타그램 이미지 다운로드. Súrodenecká dvojica tak bude šéfovať dvom slovenským obciam.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kým v Spišskom Hrhove Vladimír Ledecký nemal protikandidáta, v Drahovciach sa o post hlavy obce  uchádzalo šesť záujemcov.  Volebná účasť v obci neďaleko Piešťan dosiahla 58,71 percenta Download The Dark Knight. Celkovo kandidáti dostali 1 260 platných hlasov. Z nich 447, teda 35,47 percenta, dali obyvatelia Miroslavovi Ledeckému.

Na druhom mieste skončila kandidátka SMER-SD Zuzana Komárková s 248 hlasmi 사사로운 토크 다운로드. Tretí bol doterajší starosta Juraj Klein (NEKA), ktorého si vybralo 222 voličov. Na ďalších miestach skončili Juraj Surový (SDKÚ-DS), Peter Spišák (NEKA) a Stanislav Nešpor (ĽS Naše Slovensko) 2018 수능 다운로드.

Miroslav Ledecký sa pracovne doteraz  venoval vzduchotechnike, klampiarstvu a kominárstvu. Okrem toho pôsobí v kominárskych stavovských organizáciach, je fanúšikom lyžovania a Petry Vlhovej a šéfuje Slovenskému koseckému spolku 용비불패 컬러판 다운로드.

Podľa jeho vyjadrení je najväčším problémom Drahoviec chýbajúca kanalizácia, pričom bez pomoci európskych peňazí, ju obec nezvládne zrealizovať. 

-th- Foto: FB Miroslav Ledecký

REKLAMA