Úvod Aktuality Dopravné nehody s účasťou chodcov a cyklistov skončili vážnymi zraneniami

Dopravné nehody s účasťou chodcov a cyklistov skončili vážnymi zraneniami

REKLAMA

Polícia zaevidovala v Trnavskom kraji od nedele tri dopravné nehody s účasťou dvoch chodcov a jednej cyklistky. V jednom prípade bolo účastníkom nehody maloleté dieťa, pri druhej nehode asistoval aj alkohol hanyoung hymn sheet music.

Dopravná polícia bola privolaná k nehode s maloletou osobou, 8-ročným chlapcom v obci Prašník v nedeľu, 26. marca krátko pred 13.00 hodiny vošiel chlapec na cestu, kde došlo zatiaľ z nezistených príčin k stretu s osobným autom Škoda Fabia, ktoré viedol 30-ročný vodič 향수 영화 다운로드. Pri nehode došlo k ťažkému zraneniu chlapca, ktorý bol transportovaný vrtuľníkom do bratislavskej nemocnice. Polícia podrobila vodiča orientačnej dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna 레디부스트 다운로드. Presné príčiny nehody ako aj výhľadové pomery oboch účastníkov v čase nehody, polícia naďalej vyšetruje ako prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti Tong Memories.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger

O pár hodín nehôd zasahovali dopravní policajti pri nehode s cyklistkou v meste Senica. K nehode došlo na Ulici Hviezdoslavovej pred obytným domom, kde sa snažil 34-ročný vodič pri cúvaní zaparkovať do radu stojacich vozidiel 스톤스프 다운로드. Pri parkovaní si nevšimol ženu na bicykli a zadnou časťou auta Seat Leon do nej narazil. Po náraze spadla 73-ročná miestna žena z bicykla na zem a utrpela viaceré odreniny a pohmoždenia s doposiaľ nezistenou dobou liečenia gta3 5 드롭박스 다운로드. Polícia vyzvala vodiča, aby sa podrobil dychovej skúške. Policajti mu krátku po nehode namerali v 0,50 mg/l a neskôr 0,49 mg/l alkoholu v dychu Sharing Gothic Coding. Polícia vzápätí obvinila vodiča z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vyšetrovanie dopravnej nehody naďalej pokračuje.

K tragickej dopravnej nehode s chodkyňou došlo dnes ráno o 06.13 h v okrese Skalica 생일축하곡 다운로드. Neďaleko hraničného priechodu Holíč – Hodonín došlo k stretu 50-ročnej chodkyne s českým kamiónom, ktorý zrážke vzhľadom na krátku vzdialenosť, nedokázal zabrániť 클래식 피아노 다운로드. Okolnosti dopravnej nehody polícia preveruje.

S prichádzajúcimi teplejšími dňami je zvýšený pohyb cyklistov na cestách. Zvýšiť opatrnosť by mali preto nielen vodiči ale aj chodci a cyklisti Download the 2018 Excel Household. Pripomíname, že deti do 10 rokov môžu jazdiť na bicykloch po chodníku.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív,KRPZ Trnava-

REKLAMA