Connect with us

Aktuality

Dopravné inšpektoráty budú na konci decembra zatvorené

Dopravné inšpektoráty budú 29. a 30. decembra zatvorené. Polícia upozorňuje občanov, ktorí si chceli prísť podať žiadosť na evidenciu vozidiel v tieto dni, že v tieto dni potrebnú agendu nevybavia.

Published

on

Reklama

Dôvodom je vykonávanie prác súvisiacich so zmenami v systéme evidencie vozidiel platných od 1. januára 2023, kvôli začatiu vydávania nových tabuliek s evidenčným číslom.

„Nebudú sa prijímať žiadne žiadosti o zapísanie vozidiel do evidencie ani žiadne žiadosti o vykonanie zmien v evidencii vozidiel. Z rovnakého dôvodu nebudú dostupné elektronické služby evidencie vozidiel. V tejto súvislosti upozorňujeme, že ak 27. a 28. decembra požiadate o vydanie osvedčenia o evidencii vozidla v zrýchlenej lehote do 2 pracovných dní, je potrebné požiadať o doručenie na adresu pobytu či sídla držiteľa vozidla,“ informovala Zlatica Antalová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Reklama

Klienti, ktorí majú v uvedené dni vytvorenú online rezerváciu na nedostupných pracoviskách, budú informovaní o vybavení v neskoršom termíne. Ostatné pracoviská budú počas sviatkov k dispozícii v riadnom režime.
TS KR PZ v Trnave

Reklama

Populárne články