Úvod Aktuality Domčeková nemala byť riaditeľkou

Domčeková nemala byť riaditeľkou

REKLAMA

Podľa posledných informácií Okresný úrad v Trnave nevyhovel odvolaniu riaditeľky Nemocnice Alexandra Wintera, Márie Domčekovej a rozhodol tak, že nie je legitímnou šéfkou 지오디 다운로드. Svoje rozhodnutie však úrad novinárom nechcel sprístupniť. Rovnako ministerstvo zdravotníctva, ktoré si zvýšilo počet členov v správnej rade nemocnice, a tak sa mohla M oz report. Domčeková stať riaditeľkou, na naše otázky na túto tému nereaguje. Kauza bude mať iste pokračovanie, pretože riaditeľka sa môže odvolať na Ministerstvo vnútra SR body has returned.

domcekova1Proti zápisu Márie Domčekovej ako riaditeľky Nemocnice Alexandra Wintera v Piešťanoch do registra neziskových organizácii protestoval prokurátor, odbor všeobecnej vnútornej správy Okresného úradu v Trnave protestu nevyhovel Eclipse sts. Odbor opravných prostriedkov, protestu, naopak, vyhovel. Napriek žiadosti podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám úrad svoje rozhodnutia odmietol sprístupniť, uvádza sa v článku Úrad tají svoje rozhodnutia o riaditeľke nemocnice na www.trnava.sme.sk Ied the singer.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Sprístupnením požadovaných rozhodnutí a v nich obsiahnutých informácií by došlo k porušeniu zákonom chránených práv a právom chránených záujmov dotknutých subjektov,“ argumentuje Poláček King of Fine Gems. Rozhodnutie odboru opravných prostriedkov Okresného úradu v Trnave znamená, že Domčeková nie je legitímnou riaditeľkou piešťanskej nemocnice Download the coward pedal 2. Zatiaľ však nie je právoplatné, pretože plynie lehota na odvolanie, odvolacím orgánom je ministerstvo vnútra.

Podľa Márie Domčekovej nemá protest prokurátora ani posledné rozhodnutie Obvodného úradu Trnava oporu v zákone 묵향 31 txt 다운로드. Zrejme posledné slovo bude mať Ministerstvo vnútra SR, prípad sa však môže dostať aj na súd, uviedol portál zpiestan.sk Terraria Mobile.

-inf-

REKLAMA