Úvod Aktuality Dobrovoľníci upratovali Lido, pomôcť prišli aj ľudia bez domova

Dobrovoľníci upratovali Lido, pomôcť prišli aj ľudia bez domova

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Takmer dve desiatky dobrovoľníkov sa zišli v sobotu 8. apríla na Lide, aby ho vyčistili od odpadkov a prispeli tak k lepšiemu vzhľadu obľúbenej oddychovej zóny Piešťancov Photoshop patterns. K dobrovoľníkom sa pridali aj štyria ľudia bez domova, ktorí chodili v zime na Polievku zo srdca a teraz pomáhajú aj oni. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Brigádnici v sobotu zápasili najmä zo sklom a pozostatkami cigariet, ktoré zostávajú prevažne po mládeži v blízkosti ohnísk Seoul National University Lifelong Education Institute. Rovnako vyčistili ohniská od nezhoreného odpadu v podobe plastu, kovu či skla. Vyzbierali tiež odpad nanosený v kríkoch, z čoho vznikla celkom pekná hromada vriec na odvoz Papago voice download.

„Ďakujeme všetkým zúčastneným dobrovoľníkom na účasť. Teší ma, že sa k nám pridali aj ľudia bez domova. V zime sme pomáhali my im pri Polievke zo srdca, teraz majú príležitosť pomôcť oni 유튜브 거울모드 다운로드. Vďaka dobrovoľníkom z kostola sv. Cyrila a Metosa a z kaplnky pátrov Jezuitov sa s nimi rozbieha dobrá spolupráca, ktorá verím bude viesť k postupnému začleneniu do spoločnosti a získaniu práce 팡파레 다운로드. Dnes dostali odmenu v podobe potravinového balíčka z Trnavskej arcidiecéznej charity, ale dôležitejšie je, že získavajú pocit užitočnosti,“ hovorí Tomáš Hudcovič z OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany 몰디뷰 앱 다운로드.

Lokalita Lida na južnom cípe Vážskeho ostrova získava posledných šesť rokov stále viac na popularite. Keďže kultivovaný priestor kultivuje aj ľudí, jeho stav je výrazne lepší ako v roku 2011 갓오브 곡괭이 다운로드. Problémom zostávajú hlavne víkendové párty mládeže, po ktorých zostáva v lokalite najmä množstvo skla. Pomôcť v monitoringu lokality a tým aj obmedzeniu neželaných javov by mohla kamera mestskej polície a jej častejšie návštevy 사랑해 파리 다운로드.

V rámci projektu občianskeho združenia Centrum architektúry – Tvoríme Lido – momentálne architektky po vyhodnotení ankety, ako by si návštevníci predstavovali Lido a jeho využitie, pripravujú návrhy mobiliáru a prvkov na Lido, ktoré budú začiatkom mája prezentovať odbornej verejnosti 역도요정 김복주 1화 다운로드. Následne sa na Lide uskutoční workshop, kde dobrovoľníci spolu s architektkami zrealizujú prototypy mobiliáru. Vďaka tomu bude určený moderný smer rozvoja Lida, ktorý budú postupne dobrovoľníci v rámci svojich finančných možností postupne realizovať Kernel.

 

TS OZ PC Foto: -vv- a -th-

REKLAMA