Úvod Aktuality Do Piešťan zavítali cyklisti z celého Slovenska

Do Piešťan zavítali cyklisti z celého Slovenska

REKLAMA

Aktuálne majú Piešťany minimálne o 250 cyklistov viac oko inokedy. Od včerajška sa u nás koná 35. zraz cykloturistov Klubu slovenských turistov Download chrome flash files. Jeho účastníci dnes už majú za sebou prvé cyklotúry a zajtra sa spolu s domácimi pokúsia vytvoriť  rekordnú živú reťaz, v ktorej bude 450 bicyklov, teda 900 kolies, ako symbol výročia prvej písomnej zmienky o Piešťanoch man who became the King of the Light Sea.
IMG_0152Pre účastníkov zrazu sú pripravené rôzne náročné výlety po okolí. Zdatnejší sa môžu vydať na výlet po zvlenených terénoch Myjavskej pahorkatiny a Považského Inovca Download The Browman. Rekreačné trasy vedú okolo Váhu a Sĺňavy. Pre tých, ktorí chcú spoznať pamiatky v okolí Piešťan sú naplánované výlety do Vrbového, na Košariská, Bradlo, Parku miniatúr, Beckova  i na Kostolec Hancom Taza Practice 2019.

Zajtra sa účastníci zapoja do pokusu o rekord, potom do spanilej jazdy a následne absolnujú ďalšie výlety po okolí departure. Zajtrajšieho pokusu o rekord sa môžete zúčastniť aj vy. Detailnejšie informácie nájdete tu 후쿠오카 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Autor: db Foto: Iveta Mucha Ondrášiková

REKLAMA