Úvod Aktuality Deviataci dnes písali monitory, matematika vraj bola ľahšia

Deviataci dnes písali monitory, matematika vraj bola ľahšia

REKLAMA

Aj piešťanskí deviataci sa dnes pasovali s testami zo slovenčiny a matematiky v rámci celoslovenského testovania Monitor. Celkovo zodpovedalo 25 otázok zo slovenského jazyka a počítalo dvadsiatku príkladov z matematiky na šiestich našich školách 191 žiakov deviatych ročníkov Javascript forced download. Na ich vypracovanie mali 60 minút. Z celkového počtu bolo deväť detí  integrovaných alebo so zdravotným znevýhodnením.  Podľa vyjadrenia viacerých riaditeľov z odozvy žiakov sa zdalo, že matematika v tomto roku bola ľahšia ako slovenčina novel Guest. Pri testoch v Piešťanoch nezaznamenali žiadne väčšie problémy.

ZŠ Holubyho (1)Ako uviedol riaditeľ Základnej školy Vajanského, Kamil Moravčík, monitory u nich písalo 15 deviatakov Free call of duty download. Čo deťom robilo najväčšie problémy podľa neho nehovorili konkrétne, ale zdalo sa im, že test z matematiky bol jednoduchší ako zo slovenského jazyka 수련충 다운로드. Podobne reagovali aj deviataci Cirkevnej základnej školy, kde testy písalo 33 žiakov z toho traja so zdravotným znevýhodnením. „Bol som prekvapený, že sa im zdala matematika ľahšia ako slovenčina,“ povedal jej riaditeľ Ján Morong Greatest King of DodonPachi. Podľa neho dokonca vychádzali z tried usmiati, ale či sa budú usmievať aj pri výsledkoch, nie je ešte isté.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Na „štvorke“ písalo testy 21  deviatakov 기획안 양식 다운로드. „Žiadne mimoriadne problémy sme nemali, nikto sa nesťažoval, ani pozorovatelia,“ uviedol riaditeľ Základnej školy Holubyho Vilém Vrba. Podľa neho sa deti hneď po ukončení rozpŕchli, preto spätnú väzbu zatiaľ od nich nemajú qt creator 다운로드. Rudolf Kollár, riaditeľ ZŠ Mojmírova nás informoval, že na monitoroch sa u nich zúčastnilo 47 žiakov deviatych tried: „Čo som počul, tak na matematiku by potrebovali dlhší čas, ale to sa opakuje každý rok.“

ZŠ Brezová (3)Podobné skúsenosti mali aj na Základnej škole Brezová n player. „Matematiku písali až do konca,“ uviedla riaditeľka Bronislava Fačkovcová. Testy u nich písalo 53 deviatakov, z toho štyria integrovaní movie Hitman. Šesť žiakov má škola v zahraničí, preto sa testovania nezúčastnili. Na „osmičke“ alebo Základnej škole F.E. Scherera monitory robilo 19 deviatakov, z toho dvaja začlenení, ktorí mali na odpovede dlhší čas 지질도 다운로드. „Všetci hovorili, že to bolo ľahké, ale to je detský pohľad, uvidíme, až keď prídu výsledky,“ uviedla riaditeľka Gizela Talačová.

ZŠ F.E (1)

Ak by ste mali chuť vyskúšať si svoje vedomosti zo základnej školy, oba testy i s neoficiálnymi výsledkami nájdete tu.

-ad-, foto: L. Turňa

REKLAMA