Connect with us

Aktuality

Deň sv. Valentína: na Moste zaľúbených pribudli prvé zámky

Published

on

Reklama

Desiatky párov spečatili svoju lásku na piešťanskom Moste zaľúbených v deň. sv. Valentína. Pridali sa k nim aj Elena Podzámska s Matejom Chrenom, Zuzana Haasová s Martinom Kostkom a Nikol Weiterová s Tomášom Hradeckým.

[singlepic id=25533 w=320 h=240 float=right]„Konečne si ho môžem zamknúť,“ povedala herečka Zuzana Haasová a jej partner Martin Kostka reagoval: „Ja už som si ju našťastie zamkol doma.“ Jeden kľúčik zahodili do jazierka a druhý do Váhu. „Keď sa toho kľúča zbaví, tak už sa ma nezbaví,“ smiala sa herečka známa zo seriálu Panelák. Na Valentína dostala od svojho partnera ružu a doma pečenú bábovku.

Reklama

[singlepic id=25544 w=320 h=240 float=right]„Nedávno sme boli v Paríži, kde je podobný most, kam vešajú ľudia zámky, takže sa nám táto myšlienka veľmi páčila,“ povedal tanečník Matej. Podľa jeho partnerky je zámok určitým symbolom, ale láska sa nedá uzamknúť, ale len prijať.

Sviatok sv. Valentína oslavujú aj Nikol Weiterová s Tomášom Hradeckým: „Práve preto sme tu a sme veľmi radi, že sme boli organizátormi oslovení.“

Reklama

Most zaľúbených, prvý na Slovensku, na ktorý môžu páry vešať zámky so svojimi menami, stojí na začiatku Winterovej ulice, pri hoteli Eden. V Caffe Eden si dvojice môžu zámky objednať, ale smú si samozrejme priniesť aj svoje vlastné. Už dnes ich tam pribudli desiatky. Zamykali ich tam najmä výhercovia súťaže z celého Slovenska, ktorú vyhlásili organizátori podujatia portál Pokec a Mesto Piešťany.

[nggallery id=1416]

Text a foto: Martin Palkovič

Populárne články