Connect with us

Aktuality

Deň rodiny 2022 – zabavia sa malí i veľkí

V nedeľu 26. júna 2022 si môžete s celou rodinu užiť príjemné popoludnie v Prírodnom kine. Centrum pomoci pre rodinu pripravilo s partnermi zaujímavé podujatie Deň rodiny.

Published

on

Reklama
Reklama

 

„Pre nás je Deň rodiny takmer ako štátnym sviatkom, preto sa na tento deň poctivo pripravujeme a spolu s nami aj ďalšie spolupracujúce organizácie. Môžete sa tešiť na pestrý program, skvelé vystúpenia a sprievodné aktivity,“ povedal organizátor podujatia Michal Lipovský.

V prvom rade sa môžete tešiť na vystúpenia v podaní Základnej umeleckej školy v Piešťanoch ako i Súkromnej základnej umeleckej školy, folklórneho súboru Žito a pre deti je pripravené divadielko Zajko Fajko a Hadík Vadík v podaní divadla Kasia. Hudobným hosťom bude mladá talentovaná speváčka a pesničkárka Mária Valentová.

O sprievodné aktivity sa postarajú rôzne občianske združenia ako Trnavská arcidiecézna charita, detské centrum Lienka, Mary´s Meals a ďalšie spolupracujúce organizácie. Tešiť sa môžete na nafukovacie atrakcie, hry s grafomotorikou, spoločenské hry, maľovanie na tvár a ďalšie.

Reklama

Akcia začína o 15.00 hod. v Prírodnom kine v Piešťanoch.

Podujatie sa realizuje v spolupráci s mestom Piešťany a Mestským kultúrnym strediskom a je podporené z participatívneho rozpočtu mesta Piešťany.

 

-red-/TS Centrum pomoci pre rodinu

Populárne články