Úvod Aktuality Ďalší kolobežkár na kapote auta. Za 5 dní tri nehody, dvaja zranení

Ďalší kolobežkár na kapote auta. Za 5 dní tri nehody, dvaja zranení

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na čelnom skle auta skončil včera aj 15 ročný tínedžer z Trnavy. Príčinou nehody malo byť údajne slnko, ktoré chlapca pri nehode oslnilo Minecraft 1.5.2 Forge. Pri jazde po trnavských uličkách mesta nezvládol kvôli tomu riadenie a prednou časťou narazil rovno do zaparkovaného auta Citroen C5.

Pri nehode preletel cez kapotu auta a narazil hlavou do čelného skla forza horizon 3. Privolaní záchranári mu okamžite poskytli prvú pomoc a previezli ho do trnavskej nemocnice. Rozsah zranení zatiaľ nie je známy. Škoda spôsobená nehodou bola odhadnutá na 1200 eur Ccna dump download. Policajti podrobili mladého vodiča dychovej skúške, ktorá bola negatívna.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podobnú nehodu riešili policajti aj v nedeľu, v obci Paderovce i swear 다운로드. 19 ročný mladý muž podobným spôsobom narazil s elektrokolobežkou do odstaveného auta. Našťastie sa pri tejto nehode nikomu nič vážne nestalo a kolíziu riešili policajti nakoniec ako škodovú udalosť 패킷 트레이서 6.1 다운로드.


Od piatka ide o tretiu kolíziu vodičov elektrických kolobežiek v cestnej premávke.
Polícia dôrazne upozorňuje, aby sa kolobežkári správali na verejnosti maximálne zodpovedne. Používať elektrické kolobežky by mali používať iba tí, ktorí si mimo frekventovaných miest vopred vyskúšali techniku jazdy, kolobežku majú maximálne pod kontrolou a ovládajú pravidlá cestnej premávky. Zároveň žiadame rodičov, aby poučili svoje deti a vo vlastnom záujme ich zdravia a života im vysvetlili pravidlá ich bezpečného používania.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA