Úvod Aktuality Cyklomost cez Váh: Obec Madunice už hľadá dodávateľa

Cyklomost cez Váh: Obec Madunice už hľadá dodávateľa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vyše 5 km dlhý cyklochodník skráti cestu medzi obcami Madunice a Koplotovce, ktorá teraz meria 13 km. Jeho súčasťou totiž bude cyklomost ponad rieku Váh Goodnote Gullible Download. Minulý týždeň začalo verejné obstarávanie realizátora tohto projektu.

Nový cyklochodník bude vedený po vale, medzi katastrami obcí Červeník a Drahovce WinIng Eleven 2018 Download. V budúcnosti by sa mal stať súčasťou Vážskej cyklomagistrály a prepojiť Piešťany s Hlohovcom. Jeho dĺžka je 5,4 km vrátane mosta cez rieku Váh, ktorý prepojí Madunice a Koplotovce json-simple-1.1.jar.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Cesta medzi týmito obcami aktuálne meria viac než 13 km a vedie aj po frekventovanom moste v Hlohovci. Kedysi si ľudia skracovali túto vzdialenosť brodením cez Váh, v dohľadnej dobe im to umožní 305 metrov dlhý most 잠깐만 다운로드.

Výstavba mala začať už v apríli tohto roka, kvôli kontrole výzvy na verejné obstarávanie, ale aj pandémii koronavírusu niekoľko mesiacov mešká Download the Antagonistic Army.

Obec Madunice vyhlásila verejné obstarávanie zhotoviteľa stavby minulý týždeň, uchádzači majú čas predkladať svoje ponuky do 11. septembra. Rozhodujúca bude cena, zaváži aj doba výstavby.

Madunice na tento projekt získali 3,27 mil. eur z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, celkové náklady sú odhadované na 3,44 mil. eur.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA