Úvod Aktuality Cyklo Holeška tour preložili na sobotu

Cyklo Holeška tour preložili na sobotu

REKLAMA
Skola Rakovice

Obľúbené podujatie, ktorého sa každoročne zúčastňujú stovky cyklistov, sa nemohlo kvôli nepriazni počasia uskutočniť v pôvodnom termíne 명량 영어자막 다운로드. Organizátori oznámili, že sa bude konať v sobotu 5. septembra.

Štart 14. ročníka Cyklo Holeška tour bol pôvodne naplánovaný na utorok 1 scx-1360 driver. septembra z ihriska v obci Šterusy. Miesto začiatku cyklotúry po Mikroregióne nad Holeškou sa nemení, nový je iba termín. Organizátori dnes prostredníctvom facebooku informovali, že sa akcia uskutoční v sobotu 5 일곱개의 대죄 1기 다운로드. septembra. Registrácia začína o 8.30 h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Všetky online zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti, netreba s nimi nič robiť,“ uviedli ďalej organizátori 프로듀스101 보름달 다운로드.

Cyklotúra tradične vedie cez obce Kočín-Lančár, Dolný Lopašov, Chtelnicu Veľké Kostoľany, Dubovany, Veselé, Rakovice, Borovce, Trebatice, Krakovany, Ostrov, Šípkové, Vrbové os x 10 6. Cieľ bude v obci Šterusy.

Dopravu na miesto štartu si tentoraz musí každý zabezpečiť sám. Platí odporúčanie mať prekryté ústa a nos na všetkých miestach, kde dôjde k zhromaždeniu väčšieho počtu ľudí.

Zdroj: Mikroregión nad Holeškou

REKLAMA