Úvod Aktuality Cyklo Holeška tour preložili na sobotu

Cyklo Holeška tour preložili na sobotu

REKLAMA

Obľúbené podujatie, ktorého sa každoročne zúčastňujú stovky cyklistov, sa nemohlo kvôli nepriazni počasia uskutočniť v pôvodnom termíne 명량 영어자막 다운로드. Organizátori oznámili, že sa bude konať v sobotu 5. septembra.

Štart 14. ročníka Cyklo Holeška tour bol pôvodne naplánovaný na utorok 1 scx-1360 driver. septembra z ihriska v obci Šterusy. Miesto začiatku cyklotúry po Mikroregióne nad Holeškou sa nemení, nový je iba termín. Organizátori dnes prostredníctvom facebooku informovali, že sa akcia uskutoční v sobotu 5 일곱개의 대죄 1기 다운로드. septembra. Registrácia začína o 8.30 h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Všetky online zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti, netreba s nimi nič robiť,“ uviedli ďalej organizátori 프로듀스101 보름달 다운로드.

Cyklotúra tradične vedie cez obce Kočín-Lančár, Dolný Lopašov, Chtelnicu Veľké Kostoľany, Dubovany, Veselé, Rakovice, Borovce, Trebatice, Krakovany, Ostrov, Šípkové, Vrbové os x 10 6. Cieľ bude v obci Šterusy.

Dopravu na miesto štartu si tentoraz musí každý zabezpečiť sám. Platí odporúčanie mať prekryté ústa a nos na všetkých miestach, kde dôjde k zhromaždeniu väčšieho počtu ľudí.

Zdroj: Mikroregión nad Holeškou

REKLAMA