Úvod Aktuality Covid-19: V Trnavskom kraji zaznamenali nárast chorobnosti u seniorov

Covid-19: V Trnavskom kraji zaznamenali nárast chorobnosti u seniorov

REKLAMA
Skola Rakovice

Hygienici varujú pred nárastom chorobnosti u najviac ohrozenej vekovej skupine obyvateľstva. Okres Piešťany zaradili medzi červené regióny, vo štvrtok 8 lg 드라이버 다운로드. októbra pribudlo deväť nových prípadov.

V súvislosti s nárastom počtu nových prípadov ochorenia Covid-19 vydal Regionálny úrad verejného zdravotníctva (RÚVZ) v Trnave nové opatrenie, ktoré s platnosťou od 9 kirby games. októbra zakazuje návštevy v zariadeniach poskytovateľov ústavnej zdravotnej starostlivosti a pobytových zariadeniach sociálnych služieb. Jedinú výnimku sú návštevy u ťažko chorých a umierajúcich pacientov, ktorých tiež môžu navštíviť kňazi s cieľom podávania sviatosti pomazania web square.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger

V piešťanskej Nemocnici Alexandra Wintera platí zákaz návštev už niekoľko týždňov. Radnica pred časom zakázala aj návštevy v zariadenia sociálnych služieb, ktoré sú v jej zriaďovateľskej pôsobnosti minions subtitles. Na základe opatrenia RÚVZ v Trnave bude zákaz návštev platiť v celom regióne.

Hygienik Tomáš Hauko to odôvodnil aj nárastom chorobnosti na Covid-19 vo vekovej skupine 55- až 64-ročných, ale aj u starších ľudí 안드로이드 아프리카 다운로드. Rastie aj počet hospitalizovaných seniorov.

„V okresoch Trnava, Hlohovec a Piešťany má krivka chorobnosti na Covid-19 vzostupný charakter a za posledných 14 dní incidencia nových ochorení je nad 50 na 100 000 obyvateľov na základe čoho v rámci stupňov celoštátneho semafora Covid-19 sú okresy označené červenou farbou,“ uvádza na svojej web stránke RÚVZ v Trnave.

Zdroj: RÚVZ v Trnave

REKLAMA