Úvod Aktuality Covid-19: Samospráva vyzýva občanov, aby zostali doma

Covid-19: Samospráva vyzýva občanov, aby zostali doma

REKLAMA

Mesto Piešťany zverejnilo informácie o počte infikovaných koronavírusom v piešťanskom okrese i výzvu, aby občania nikam necestovali, nenavštevovali sa a zostali radšej doma Sunflower of Detective Conan Flame.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podľa zverejnených štatistík bolo v prvej polovici decembra v piešťanskom okrese pomocou PCR a antigénových testov identifikovaných 628 infikovaných ľudí nvda. V druhej polovici novembra súhrnne pribudlo len 258 infikovaných. Decembrový trend rastu potvrdila aj jeho druhá polovica, keď od 16. do 29. decembra testy odhalili 751 infikovaných spring framework file.

„Mesto Piešťany neustále pozorne sleduje situáciu s ochorením na COVID-19. Situácia v našej nemocnici je veľmi ťažká, počet hospitalizovaných rastie a pozitívne testovaných v meste denne pribúda Kung Fu Yo download. Zdravotníci v nemocnici, na pohotovosti či v ambulanciách vydávajú zo seba maximum, ale aj oni majú svoje kapacity. Na každom pracovisku vrátane mestského úradu chýba mnoho pracovníkov, ktorí ochoreli na COVID-19 검은사막m 유니크 매크로 다운로드. Ďalší z nich sú v karanténe,“ uvidela na webovej stránke Mesta Piešťany Drahomíra Moretová, vedúca kancelárie vedenia mesta.

„Vyzývame občanov i návštevníkov Piešťan, ostaňte, prosím, radšej doma. Necestujte nikam, zvážte cestu na lyžovačku pred zdravím, nenavštevujte sa, neoslavujte záver roka a príchod toho nového vo veľkej spoločnosti. Ochránite tak seba, svojich blízkych, susedov, kolegov. Zároveň ďakujeme tým, ktorí dodržiavajú pravidlá a izolujú sa, čím chránia navzájom nás všetkých,“ dodala D. Moretová s výrazným apelom na zodpovednosť obyvateľov.

-red- Zdroj: www.piestany.sk

REKLAMA