Úvod Aktuality Covid-19: Okres Piešťany má ďalšie prípady

Covid-19: Okres Piešťany má ďalšie prípady

REKLAMA

Cez víkend pribudli v piešťanskom okrese štyri nové prípady ochorenia Covid-19. Informovalo o tom ministerstvo zdravotníctva.

Od nedele 23 Wonderland Dubbing. augusta je na Slovensku 68 nových prípadov ochorenia Covid-19, dva z nich hygienici zaznamenali aj v okrese Piešťany. Dva nové prípady pribudli v našom regióne aj v sobotou 22 Hangul word processor. augusta.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na celom Slovensku sa v nedeľu urobilo sa 929 testov. Pozitívne testovaní boli vyšetrení v okresoch Bratislava (41), Michalovce (6), Senec (3), Nové mesto nad Váhom (3), Prešov (2), Piešťany (2), Hlohovec (2), Košice (2), Trnava (1), Trenčín (1), Komárno (1), Dunajská Streda (1), Bardejov (1), Považská Bystrica (1) a Malacky (1) volume booster. Je medzi nimi 28 žien a 40 mužov vo veku od 3 do 89 rokov.

V nemocniciach je s ochorením Covid-19 alebo s podozrením naň hospitalizovaných 60 ľudí, z nich potvrdené ochorenie má 40 pacientov 세카이노 오와리 다운로드. Na jednotkách intenzívnej starostlivosti sú štyria ľudia, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebujú traja pacienti.

Vyliečilo sa ďalších päť pacientov, spolu tak nový koronavírus na Slovensku prekonalo 2153 ľudí tout from the stars. Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 3424, celkový počet ukončených laboratórnych testov je 313 751. Počet potvrdených úmrtí v súvislosti s ochorením Covid-19 zostáva 33. Počet aktívnych prípadov na Slovensku je aktuálne 1 238.

Úrad verejného zdravotníctva SR v súvislosti s nárastom počtu pozitívnych prípadov zdôrazňuje potrebu zvýšenej intenzity umývania a dezinfekcie dotykových plôch, zabezpečenie pravidelného vetrania, ako aj nosenie rúšok v interiéroch, dodržiavanie sociálnych odstupov, ako aj časté umývanie a dezinfekciu rúk.

Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva SR Ilustr. foto: TTSK

REKLAMA