Úvod Aktuality Coca-Cola podporila regionálne projekty, v obciach pribudne Fit Park, múzeum i sveteľná...

Coca-Cola podporila regionálne projekty, v obciach pribudne Fit Park, múzeum i sveteľná tabuľa

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť Coca-Cola HBC SR v spolupráci s Trenčianskou nadáciou vyhlásila koncom mája grantový program Coca-Cola pre región. Na podporu bude v období od júna 2016 do decembra 2017 prerozdelených až 30 000 eur 유닉스 다운로드. Na území obcí Lúka, Modrová, Modrovka a Hrádok prihlásili obyvatelia 12 projektov a celkovo 5 z nich dostalo grant a práce by mali byť ukončené do konca novembra 2016 powertts. Prvý z nich bude slávnostne otvorený Fit Park v Modrovej, ktorý miestnym pomôže precvičiť všetky partie tela. 

3bd6583af5a14653b7b54db2c9fe7f3e_XL

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Športový klub Modrová za do výzvy zapojil s projektom Fit Park, ktorým chce vyhovieť miestnym aj ľuďom z okolitých dedín v ich záujme o šport, pohybové a voľnočasové aktivity Download Corerrow x4. Cvičebné stroje vo Fit Parku sú navrhnuté tak, aby zabezpečili možnosť dôkladne precvičovať všetky svalové skupiny a časti tela. Fitness vybavenie je vďaka svojej jednoduchosti určené pre široké spektrum obyvateľov všetkých vekových kategórií, ktorí obľubujú aktívny životný štýl 강아지똥 다운로드.

3abb66d58aa91d2b7b16f08ee38a95c0_XL

Postupne budú dokončené aj nové cykloturistické trasy pod Tematínom, ktoré sú už označené a v najbližších dňoch prebehne osadenie informačných tabúľ, projekt vypracoval Slovenský cykloklub Speedplate offline download. Občianske združenie Hrad Tematín, ktoré zveľaďuje zrúcaninu známeho hradu zase dostane minidumper, určený pre prevoz materiálu v ťažkých podmienkach 사조영웅전 2003 다운로드. Ten ich prácu urýchli a zvýši jej efektivitu. Združenie sa snaží odstrániť zával v prístupových bránach v paláci a vytvoriť tu múzeum Fantastic Planet download. OZ Hrad Tematín sa tak stane druhým na Slovensku, ktoré motorovým fúrikom disponuje.

fe4bbe81600a40063594e597e00eb05b_XL

V obci Lúka sa občania už dlhé roky snažia dať spustnutému domu s dlhoročnou tradíciou nový význam a urobiť z neho etnologické múzeum 증인 1080p 다운로드. Vďaka Coca-Cola HBC SR a Trenčianskej nadácii má už nové okná a pribudne aj obnovy sa dočká aj fasáda.

Futbalové ihrisko v obci Lúka centrom nielen športového, ale i spoločenského diania StarCraft Infinite Map. Nedostatočné technické vybavenie, absencia hudobného sprievodu, či hlasového komentára pochová pohodovú pozápasovú atmosféru skôr, ako sa začne 구글플레이스토어 apk 다운로드. Miestny športový klub Lúka o tom vie svoje, preto grant využije na zlepšenie technického vybavenia svojho ihriska. Mikrofón elektrická svetelná časomiera, reproduktory a zosilňovač ho zmodernizujú, zvýšia profesionálny dojem u hráčov, prilákajú fanúšikov, prispejú k prehľadnosti a znížia mieru konfliktov medzi fanúšikmi. V konečnom dôsledku prispejú k rozvoju komunitného života v obci.

-lt/Zdroj: PRime time, Trenčianska nadácia/Foto: Trenčianska nadácia-

REKLAMA