Úvod Aktuality Chystajte si lampióny, Noc svetiel začína už večer

Chystajte si lampióny, Noc svetiel začína už večer

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Lampiónový sprievod, rozsvietené fontány v parku, laserová šou v podaní akrobatov z Argolly, hry s ohňom a ak to počasie dovolí, aj zaujímavé svetelné úkazy…To všetko pre návštevníkov chystajú organizátori Noci svetiel lg 유심 다운로드. Zároveň však upozorňujú, aby si návštevníci nebrali takzvané Lampióny šťastia, ktoré sa vypúšťajú, pretože u nás nie sú kvôli leteckým trasám povolené Hancom Office 2007. Môžete sa ale pripojiť k sprievodu s klasickým karnevalovým, party lampiónom alebo si vyrobiť vlastného svetlonosa (samozrejme, opatrne!). Noc svetiel s bohatým programom štartuje už dnes o 18,30 večer 나쁜녀석들 악의도시 다운로드.

Noc svetielPo minuloročnom úspechu Noci svetiel organizátorky z Materského centra Úsmev pripravujú na tohtoročný 10 Java 7 64-bit. október ešte väčší zážitok. Podobne ako vlani je na programe lampiónový sprievod, tvorivé dielne, hudobné vystúpenie, ďalej špeciálna svetelná UV šou v podaní skupiny Argolla a ak počasie dovolí, vychutnať si budete môcť aj netradičné svetelné projekcie na budovách Kursalonu a Slovanu Download Detective Conan.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

w_MG_0221Podujatie začne podvečer o 18:30 h v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku a na terase Kursalonu 미드 식스 다운로드. Deti sa budú môcť najskôr zabaviť na tvorivých dielňach a vyrobiť si umelecké dielka s jesennou tematikou. Po zotmení sa na pódiu hudobného pavilónu po prvý raz predvedú umelci zo súboru Argolla mac sierra.

Tvorive dielneSkupina Argolla sa špecializuje na  tanečno – akrobatické show a jedinečné artistické programy 열혈강호 549화 다운로드. V Piešťanoch v prvej časti vystúpenia sa môžete tešiť na svetelnú UV show a umelci predvedú akrobaciu s kockou a na kruhu cyr wheel. O úžasné zrakové vnemy sa postarajú taktiež tanečníčky so svetelným naradím 메이크업 다운로드.

10494892_762821737122443_1446309054880943639_oPo tomto vystúpení bude, podobne ako po minulé roky, nasledovať lampiónový sprievod k fontáne uprostred parku office professional plus 2010. Cesta bude opäť zaujímavo vyzdobená a svetielka budú plávať aj vo fontánach…

DSC_0772Na záver lampiónového sprievodu návštevníkov čaká uprostred mestského parku na ohňovú šou zakončenú pyroefektami. Vystúpia tu i mladí umelci zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, a speváčka Lucia Beňačková, ktorá nedávno postúpila do súťaže Košický poklad.

Podujatie sa koná vďaka podpore partnerov, ktorými sú spoločnosť Magna Energia, Mesto PiešťanySlužby mesta Piešťany, MsKS Piešťany, OZ Pomoc ohrozenému dieťaťu, OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, Becherovka, Tenet, Plantex a Slovenskej chránenej dielni. Podujatie mediálne podporili PNky.sk, zpiestan.sk, Piešťanský týždeň.

-red-, ilustr. foto: M. Palkovič – archív PNky, T. Hudcovič, www.argolla.sk

Čítajte tiež:

Zo soboty na nedeľu pomaľovali fasádu hotela Slovan

Hru tieňa a svetiel v podaní špičkových akrobatov z Argolly ponúkne Noc svetiel

 

REKLAMA