Úvod Aktuality Chodci skončili po nehodách na ošetrení v nemocnici. Našťastie nezaplatili za neopatrnosť...

Chodci skončili po nehodách na ošetrení v nemocnici. Našťastie nezaplatili za neopatrnosť životom

REKLAMA
Esesko

Niektorým chodcom chýba pud sebazáchovy. Policajti riešili dve dopravné nehody, pri ktorých boli zranení neopatrní chodci. Obom zrážkam by sa dalo predísť, ak by si obaja zobrali opakované rady policajtov k srdcu Hdd regenerator.

Prvú zrážku riešili dopravní policajti v meste Hlohovec Pezna download. Minulý štvrtok, skoro ráno, prechádzala cez cestu, mimo priechod pre chodcov, 47 ročná žena. Bez toho, aby sa presvedčila, či je to pre ňu bezpečné, vystúpila spoza stojaceho autobusu priamo do jazdnej dráhy autu Škoda Felicia Automatic tee store. Jeho 21 ročný vodič už nedokázal zareagovať a do ženy narazil. Policajti dychovými skúškami prítomnosť alkoholu u účastníkov nehody nezistili 카1 더빙 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Neosvetleného chodca zas zachytilo auto na ceste I. triedy pri obci Červeník. V utorok večer prijali policajti oznámenie o chodcovi, ktorý sa má tackať po ceste medzi obcou Madunice a mestom Leopoldov 이혼서류 다운로드. Hliadka nakoniec našla 67 ročného muža ležať na zemi, neďaleko obce Červeník. Zachytiť ho malo neznáme čierne vozidlo, ktoré nezastavilo a pokračovalo v jazde. Po pár minútach sa ale 40 ročný vodič auta Suzuki Vitara na miesto vrátil. To, že niekoho svojím pravým spätným zrkadlom zachytil, zistil až doma a ihneď sa vydal po tej istej ceste späť. Policajti ho podrobili dychovej skúške, s negatívnym výsledkom. Chodec im fúkať odmietol s tým, že aj tak pil. Na zistenie množstva alkoholu mu bola odobratá krv.

Obaja chodci skončili, vďaka svojej neopatrnosti, na ošetreniach v nemocnici. Policajti okolnosti a príčiny týchto nehôd naďalej vyšetrujú.

„Výrazne upozorňujeme chodcov, aby boli najmä za zníženej viditeľnosti opatrní a aby na viditeľnom mieste nosili reflexné prvky. Nezabúdajte, že na cestu máte vstupovať iba v prípade, ak ste sa dostatočne presvedčili o tom, že je to pre vás bezpečné. Vodič sa vám nedokáže vyhnúť, keď vás nevidí. Dávajte si na cestách pozor!“ vyzýva Zlatica Antalová, hovorkyňa  KR PZ Trnava.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA