Úvod Aktuality Chodci riskujú na Krajinskom moste. Zakážu im to značením

Chodci riskujú na Krajinskom moste. Zakážu im to značením

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po zatvorení lávky na Krajinskom moste začali chodci i cyklisti používať na prechod cez Váh priamo vozovku Krajinského mosta. Dochádza tak k zdržiavaniu premávky i k nebezpečným situáciam call of duty2 다운로드. Mesto Piešťany ako vlastník lávky odporučilo v zverejnených správach využitie Kolonádového mosta. Chodcom však nič nebráni ísť po krajnici, alebo tam kde nie je, po ľavom okraji vozovky – aj na moste 택시5 자막 다운로드. Situáciu si všimli piešťanskí policajti, ktorú na ňu upozornili kompetentných.

„V súvislosti s pohybom chodcov po Krajinskom moste sa 4 pgsql 다운로드. decembra uskutočnilo zasadnutie zainteresovaných orgánov, ktorého sa zúčastnil aj dopravný inžinier OR PZ Trnava. Na rokovaní bolo dohodnuté, že chodcom bude vstup na most zakázaný Download Adobe Reader 10. Na moste chýba krajnica, po ktorej by chodci mohli bezpečne prechádzať. V blízkej dobe by táto situácia mala byť správcom komunikácie vyznačená dopravným značením, ktoré presmeruje pohyb chodcov po okolitých uliciach a vyznačených obchádzkových trasách,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave keynote version.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Viacerí obyvatelia, ktorí majú svoje nehnuteľnosti na Červenej veži, či pri bývalom kúpalisku Sĺňava sa dotazovali, či by nebolo možné nechať priechodnú časť lávky od penziónu pri Obtokovom ramene Váhu po odbočku k Thermii Palace 스마트폰 벨소리 다운로드. Výrazne by im to skrátilo a zjednodušilo cestu na Kolonádový most, inak totiž musia prejsť až cez hlavný most na Kúpeľný ostrov. Položili sme túto otázku hovorkyni Mesta Piešťany, odpoveď sme však zatiaľ nedostali flex sdk. V prípade, že ju obdržíme, budeme správu aktualizovať.


-th-

REKLAMA