Úvod Aktuality Cestu popod Červenú vežu začali frézovať. Obrňte sa trpezlivosťou, tvoria sa kolóny

Cestu popod Červenú vežu začali frézovať. Obrňte sa trpezlivosťou, tvoria sa kolóny

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Spoločnosť Swietelsky Slovakia si prevzala stavenisko rekonštrukcie spodnej časti Krajinského mosta a cesty popod Červenú vežu po križovatku Topoľčianska Bananská na konci prázdnin Google Drive folder. Dopravné značenie bolo osadené 6. septembra, dnes začala firma s frézovaním asfaltu. Vodiči sa musia obrniť značnou dávkou trpezlivosti. Kolóny boli popoludní nielen na Krajinskej ceste, ale zapchatá bola aj A movie Glory of the Clan. Dubčeka, kade sa vodiči snažili vyhnúť hlavnému ťahu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vodiči po spustení prác na ceste dnes stáli v kolónach od 15 do 40 miniút v oboch smeroch 무료 성경 듣기 다운로드. V obci Banka siahali kolóny po futbalové ihrisko. 

Okresný úrad Piešťany schválil čiastočnú uzávierku cesty vždy v jednom jazdnom pruhu od 2 피파17 다운로드. septembra do 15. novembra.  Práce a obmedzenia budú etapovité, rozdelené na štyri úseky. Doprava bude vedená vo voľnom pruhu, kým v druhom sa bude pracovať 닥터후 시즌1 다운로드. Usmerňovaná a riadená je prenosným dopravným značením, prenosnou svetelnou signalizáciou a v prípade potreby aj regulovčíkmi dopravy.

Rekonštrukčné práce na samotnom Krajinskom moste by mali dopravu obmedziť minimálne. 

-red- 

REKLAMA